instagram facebook whatsapp-call
צור קשר

לקבלת ייעוץ עם הצוות המקצועי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  גמילה מאלכוהול

  מכון גמילה ושיקום "מרכז אמיל" מעניק למטופלים מסגרת אנונימית וייחודית לטיפול בבעיית ההתמכרות לאלכוהול. תהליך הגמילה מתבצע על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב וידע רחב בנושא. המכון שלנו משלב גמילה פיזית יחד עם שיקום נפשי. הצוות הינו רב-מקצועי וכולל אנשי מקצוע בתחום הנרקולוגי, הקליני, הסוציאלי והחברתי. מגוון התמחויות זה של הצוות מאפשר לתת מענה מקצועי מדויק יותר לכל אדם הזקוק לעזרה.

  השלבים בתהליך גמילה מאלכוהול

  • יצירת קשר וקביעת פגישה.
  • ראיון קבלה והתרשמות.
  • אשפוז.
  • אבחון מצב פיזי על ידי צוות רפואי.
  • תהליך גמילה.
  • אבחון מצב נפשי.
  • שיקום.
  • יעוץ והכוונה להמשך טיפול (בעת הצורך).

  חלק מרכזי וחשוב בתהליך הגמילה מאלכוהול הוא האבחון. הערכה מדויקת של הבעיה אצל המטופל תביא גם לטיפול נכון. לכן, במכון שלנו, עובדים רופאים ואנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שיודעים להעניק את הטיפול היעיל ביותר.

  לאחר אבחון מצבו הפיזי של המטופל וקביעת מצבו, מתחיל תהליך של גמילה תחת מעקב צמוד של צוות המכון. תהליך הגמילה מתבצע באשפוז מלא, אשר מאפשר למטופל להיות תחת השגחה צמודה ומענה מקצועי 24 שעות ביממה. יחד עם זאת, במקרים מסוימים יתבקש המטופל לעבור את שלב הגמילה הפיסית מאלכוהול תחת אשפוז מלא בבית חולים (זאת על-פי נהלים של משרד הבריאות).

  תהליך גמילה מאלכוהול אינו פשוט כלל וכלל. אך יש להבין כי יש דרך, יש תקווה ויש רבים הנוטשים את הטיפה המרה ובונים לעצמם ולסביבתם חיים נורמטיביים ובריאים. יחד עם זאת, אדם אשר לא ימצא בתוכו את הרצון להפסיק, בין אם זה בשבילו, בין אם זה בשביל בן או בת הזוג או בין אם זה למען הילדים, אדם ללא הרצון הזה לא יוכל להפסיק בכפיה, נהפוך הוא, כפיה יכולה להביא רק נזק רב יותר…

  מרכז גמילה מאלכוהול

  גמילה מאלכוהול – מה חשוב לדעת?

  משפט ידוע אומר שאם חשבת שכבר הגעת לתחתית – חשוב שוב! הרגשת ה – "לי זה לא יקרה…", "יהיה בסדר" ושאר משפטי שכנוע עצמיים מביאים את המכורים לדחיית הגמילה למחר וממחר מחרותים וכן הלאה. עד שמגיע רגע שבו הם כבר מרגישים את תחתית התהום ומושיטים יד לעזרה.   אולם, ישנם סממנים פיזיים ונפשיים שאם אותם נזהה אצל אדם קרוב לנו.

  בהיבט הנפש, ישנה בדיקה על ידי שאילת ארבע שאלות שראשי התיבות שלהן יוצרים את המילה האנגלית CAGE אשר אם 2 מתוך התשובות אליהן יהיו חיוביות זה יצביע על כך שהאדם מכור:

  • CUTDOWN – האם האדם שלפנינו ניסה להפסיק לצרוך אלכוהול אך חזר לשתות?
  • ANNOYED – האם כשתשאלו אותו על הרגלי השתייה שלו הוא יתעצבן עליכם?
  • GUILTY – האם האדם מרגיש אשם ומביע חרטה בעקבות צריכת האלכוהול?
  • EYE OPENER – האם הדבר הראשון שהוא רוצה לצרוך כאשר הוא פוקח את עיניו זה אלכוהול?

  כאמור, אם התשובה לשתיים מהשאלות הללו היא חיובית זה אמור להדליק אצלכם נורה אדומה ולאותת לכם שהאדם זקוק לטיפול של גמילה מאלכוהול.

  בהיבט הפיזי, ישנם המון סימפטומים, הנה כמה דוגמאות לאלו:

  • שינויים קיצוניים במשקל.
  • ירידה בטיפוח העצמי, ריח גוף בכלל וריח מהפה בכלל וכמו כן הזנחה בלבוש בטיפוח ובסידור השיער.

  גמילה מאלכוהול – תנו לנו לעזור לכם

  'מרכז אמיל – גמילה ושיקום' הינו מכון ייחודי המציע תכניות חדשניות של גמילה מאלכוהול ומכל סוגי ההתמכרויות בכלל. הגמילה והשיקום מתבצעים תחת פיקוח של משרד הבריאות ומשרד העבודה ועם זאת מתקיים באנונימיות מלאה. הנכס הכי חשוב שלנו הוא כוח האדם המקצועי, המנוסה והאיכותי. עזרנו כבר למאות אנשים בתהליך הלא פשוט של הגמילה ואנו בקשר מתמיד איתם עד היום. פנו אלינו לייעוץ איך ניתן להציל גם את אהובכם.

  מרכז גמילה מאלכוהול נועד לעזור לאלו המכורים למשקה האלכוהולי להשתקם ולחזור לחיים רגילים ולעתים אף ללמוד איך לבנות חיים חדשים. למרבה הצער, בדור ה–Z של הילדים בימינו, הנתונים בקרב בני נוער המתמכרים לאלכוהול רק עולים ועולים. ההתמכרות יכולה לקרות לבן טובים בדיוק באותה הסבירות כמו לילד הבא משכונת מצוקה. אף אחד לא בוחר להתמכר ולרוב במהלך ההתמכרות האדם אפילו אינו שם לב להתדרדרות. אולם, ישנם סימנים מקדימים שאם נבחין בהם נוכל להציל את חיינו שלנו או את חייו של אדם קרוב.

  מתי נדע שהמצב מצריך מרכז גמילה מאלכוהול?

  ישנם סימנים אותם נוכל לזהות בכדיי לדעת אם אנו או אחד מהקרובים לנו מכור לאלכוהול. לפני שנפרט, חשוב לנו מאד להעביר לכם מסר. בן אדם מכור יפגע בסביבתו, במשפחתו וחבריו. הוא ישקר ללא הרף וכאשר ייגמרו לו השקרים הוא יגיב בזעם לכל הערה לגבי מצבו. חשוב שתדעו שזו היא הדרך בה מתנהגים אנשים מכורים. הם לא עושים לכם דווקא, זה לא נובע מתוך רוע לב ויש להתייחס בעדינות ורגישות מרביים על מנת לעזור לאדם שכעת, ללא ספק נמצא במצוקה וצריך מרכז גמילה מאלכוהול. אם כך, ישנם כמה מאפיינים נפשיים ופיזיים של אדם שהתמכר:

  סימנים נפשיים/התנהגותיים:

  • כאמור, מתוך מצב של הכחשה, המכור ישתמש בכל התירוצים הכתובים בספר על מנת להכחיש את העובדה שהוא מכור (קחו בחשבון שגם את עצמו הוא משקר) וכאשר ייגמרו לו התירוצים הוא ייכנס למצב התגוננות והתקפי זעם.
  • אפתיות ואדישות כלפי הסביבה, חוסר שמחת חיים, מצב רוח דכאוני ועצבני יהיו סממני התמכרות מובהקים.

  סימנים חיצוניים:

  • מן הסתם, אדם המכור לאלכוהול ידיף ריח של אלכוהול. במקרים מסוימים מסטיק או מי פה יעזרו, אך לזמן קצר, מפני שאדי האלכוהול ימשיכו לעלות מהקיבה אל קנה הנשימה.
  • הזנחת האסתטיקה החיצונית, חוסר הגייניות, ריח רע מהגוף, בגדים מטונפים ובכללי הזנחת הטיפוח העצמי גם כן יעידו על חשש כבד להתמכרות.
  • שינויי משקל קיצוניים תוך פרק זמן קצר, השמנה או הרזיה, הם מאפיינים מוכרים של אדם מכור.

  תמיד ישנה תקווה

  'מרכז אמיל – גמילה ושיקום' מציע תכניות טיפול לגמילה מההתמכרות וחזרה של המטופל לחיים נורמטיביים. מלבד כך שהמקום מזמין עם אווירה משפחתית, הנכס הגדול ביותר שלנו הינו הצוות המסור אשר מלווה יד ביד את המטופלים. אלכוהוליזם היא אחת מההתמכרויות הקשות, אך אפשר להציל, אפשר לתקן. כל עוד עושים את זה בזמן.

  ההתמכרות לאלכוהול לא תיפסק מעצמה! אך עם העזרה המתאימה ניתן לטפל בה. טיפול מוקדם – מציל חיים!

  גמילה מאלכוהול – מרכז אמיל

  התמכרות לאלכוהול היא בעיה מורכבת ומסוכנת. להתמכרות לאלכוהול יש השלכות שליליות על כל המעורבים, לא רק על האלכוהוליסט עצמו. למרבה המזל, אלה הנאבקים באלכוהוליזם יכולים לקבל עזרה. שירותי גמילה מאלכוהול במרכז גמילה אמיל עוזרים לאנשים להתגבר על אלכוהוליזם בסביבה תומכת ובטוחה. אכן, תהליך הגמילה עשוי לתקן קשרים הרוסים ולהגביר את הרווחה הפיזית. מסיבה זו כדאי לכם לדבר עם איש מקצוע במרכז גמילה אמיל לגבי אפשרויות הטיפול בהתמכרויות הזמינות לכם או לאדם אהוב.

  איך עובד תהליך גמילה מאלכוהול?

  גמילה ממשקאות אלכוהוליים מסייעת להפסקה בטוחה של צריכת אלכוהול. מומחים יעקבו אחר מטופלים בזמן שהם עוברים גמילה ויטפלו בהם בכל שיטות הטיפול הזמינות לפי הצורך. בהתאם לחומרת ההתמכרות ותגובת המטופל לטיפול, גמילה מאלכוהול יכולה להימשך בין שבעה לעשרה ימים.

  היתרונות של ויתור על אלכוהול

  ישנם יתרונות פוטנציאליים לגמילה מאלכוהול גם במהלך ההליך וגם לאחריו. כמה יתרונות של גמילה מאלכוהול הם:

  הפחתת סכנות בריאותיות פוטנציאליות- הסיכוי של אדם לחלות במחלות הקשורות לאלכוהוליזם פוחת משמעותית לאחר השלמת תוכנית גמילה. יתר על כן, הימנעות מאלכוהול במהלך הגמילה עשויה להפחית את הסבירות לסבול מתסמיני גמילה חמורים לאחר הגמילה.

  בריאות פסיכולוגית טובה יותר- לחץ מופחת, יציבות רגשות ושינה טובה יותר הם רק חלק מהיתרונות הבריאותיים הנפשיים הקשורים לגמילה מאלכוהול. שיפורים ארוכי טווח אלו בבריאות הנפש יכולים לעשות את זה הרבה יותר פשוט להישאר נקי בעתיד לאחר סיום תוכנית גמילה מאלכוהול.

  תחושת זהות משופרת- הביטחון העצמי והתקווה של אדם להחלמתו העתידית עשויים להתחזק לאחר השלמת תוכנית גמילה מאלכוהול. הם יוכלו להמשיך להתקדם במסע הפיכחון שלהם עם החיזוק הזה של ביטחון עצמי.

  יציר קשרים משופרים- התמכרות עשויה להעמיס על כל מערכת יחסים, אבל לעבור תוכנית ה

  גמילה יכול לעזור לתקן קשרים הרוסים. קבלת התמיכה של יקיריהם במהלך תהליך הריפוי קשורה ישירות לשיפור מערכות היחסים. מאמציו של כל אדם להשיג פיכחון ולשמור עליו עשויים להפיק תועלת רבה מקבלת תמיכה ועידוד.

  אם אתם מתמודדים עם בעיית האלכוהוליזם, צרו קשר עם מרכז אמיל ותנו לצוות המומחים לעזור לכם.

  מרכז גמילה מאלכוהול

  בהתחלה, ייתכן שקשה לזהות את הסימפטומים של אלכוהוליזם. אתם עלולים לגלות שאתם פונים לאלכוהול לעתים קרובות יותר כדי לעזור לעצמכם להירגע לאחר יום ארוך. השתייה שלכם עלולה להחמיר עם הזמן. יתכן ששימוש לרעה באלכוהול יגרום לכם לשים את השתייה לפני יקיריכם, המחויבויות והתחביבים שלכם. איכות השינה שלכם, היכולת שלכם להתמקד ולבצע דברים בעבודה, והתפקוד הכללי שלכם עלולים להיפגע כתוצאה מכך. ייתכן גם שתבחין שהסבילות שלכם לאלכוהול גדלה, כלומר אתם זקוק ליותר אלכוהול כדי להגיע למצב ה"שיכורן" הרצוי. במקרה זה פניה לעזרתו של מרכז גמילה מאלכוהול היא הכרחית. מרכז גמילה אמיל מתמחים במתן עזרה, ייעוץ וליווי מקצועי בתהליכי גמילה מאלכוהול למכורים ולבני משפחתם מכל הארץ והעולם.

  האם ניתן לאתר את הסיבות לאלכוהוליזם?

  חיזוק חיובי הוא הגורם המרכזי בהתפתחות אלכוהוליזם. על ידי מתן 'פרס' על התנהגות רצויה, חיזוק חיובי מקדם את ביסוס הדפוס הזה. השלכות 'חיוביות' בהקשר של אלכוהוליזם כוללות תחושת ביטחון, רוגע וחוסר דאגות, מה שעלול להוביל לרצון לצרוך שוב אלכוהול כדי לחוות מחדש את הרגשות הללו. אם אתם שותים אלכוהול לעתים קרובות, הגוף שלכם עשוי להתרגל להשפעותיו עם הזמן. אם יש לכם סבילות גבוהה לאלכוהול, ייתכן שתצטרכו לצרוך יותר ממנו לפני שתתחילו להרגיש את ההשפעות שלו, וייתכן גם שתרגישו תסמיני גמילה אם תפסיקו לשתות פתאום. מכיוון שאולי תרצו להפסיק לחוות תסמיני גמילה, אתם עלולים למצוא את עצמכם שותים בתדירות גבוהה יותר.

  מרכז גמילה מאלכוהול- פנו לטיפול מקצועי

  על מנת להגיע לפיכחון לטווח ארוך, חשוב להבין מה הוביל להתפתחותה של הפרעת שימוש באלכוהול מלכתחילה. אנשי המקצוע של מרכז גמילה מאלכוהול "אמיל" יכולים לסייע לכם לעשות בדיוק את זה. אתם עשויים להחזיר את חייכם למסלול בעזרת התוכניות המקיפות של מרכז גמילה אמיל לטיפול בהתמכרויות, הכוללות מגוון שיטות טיפול הזמינות במיוחד עבורכם, כמו טיפול פרטני, קבוצות תמיכה, מעקב מקצועי של אנשי מקצוע, טיפולי CBT, שיטת 12 השלבים ועוד מגוון שיטות טיפול שהוכיחו את יעילותן. למידע נוסף, אנא צור קשר מידי עם מרכז גמילה אמיל.

  מרכז גמילה מאלכוהול פרטי

  אנשים רבים חושבים שזה די בטוח להתפנק עם משקה או שניים מדי פעם. עם זאת, אם אתם מוצאים את עצמכם שותים בתדירות גבוהה יותר ויותר, זה עלול להפוך במהירות להתמכרות. התמכרות לאלכוהול, המכונה בדרך כלל אלכוהוליזם, מתרחשת כאשר הגוף של האדם הופך להיות תלוי פיזית באלכוהול לצורך תפקוד יומיומי רגיל עקב שימוש מופרז באלכוהול. ללא עזרה מקצועית של מרכז גמילה מאלכוהול פרטי, אלכוהוליזם עלול לגרום למגוון רחב של בעיות בריאותיות ואף למוות, וזה משהו שהצוות המקצועי במרכז גמילה אמיל מודעים אליו היטב. כדאי שתדעו שאלכוהוליזם היא מחלה שניתן לטפל בה, ושבמרכז גמילה אמיל נמצאים במיוחד בשביל זה, כדי לסייע לכם בכל שלב.

  מתי לפנות לשירותיו של מרכז גמילה מאלכוהול פרטי?

  יש הרבה אינדיקציות אזהרה לכך שאתם מכורים לאלכוהול ואולי להפיק תועלת מעזרה מקצועית של מרכז גמילה מאלכוהול פרטי. להלן כמה מהסימנים האופייניים ביותר לאלכוהוליזם:

  • להבין שאתם צריכים עוד ועוד אלכוהול כדי להגיע למצב שיכרון.
  • לשתות יותר מדי משקאות חריפים לבד ולהתעלף.
  • רצונות עזים לשתות, שמפריעים למצב הנפשי ולפרודוקטיביות שלכם.
  • בגלל השתייה שלכם, פספסתם אירועים חשובים.
  • תחושה שהשתייה הפכה לצורך הרסני.
  • שקרים והסתרה בכל הנוגע להרגלי השתייה שלכם.
  • אם אדם ממשיך לשתות למרות הנזק שהשתיה החריפה גורמת לו פיזית, רגשית, חברתית או נפשית.

  ההשלכות של האלכוהוליזם על חיי החברה

  שימוש מופרז באלכוהול קשור לתוצאות שליליות בהיבטים רבים של החיים. השתייה עלולה לגרום למכור לסגת מחברים ואהובים. הם יכלו כל הזמן לזייף מחלה כדי להחמיץ את העבודה ולהישאר בבית כדי לשתות. במקרים רבים אלכוהוליסטים ימצאו מגוון שקרים שיצדיקו את הצורך שלהם בשתיה חריפה. הם יכולים לרצות להשתמש בקשרים החברתיים שלהם כדי לספק את הצורך שלהם לשתייה, כמו למשל לערוך מסיבות ומפגשים חברתיים תדירים כדי לספק לעצמם סיבה לשתות אלכוהול. אם אתם חוששים כי אחד מיקירכם זקוק לתמיכה וליווי מקצועי בנוגע לגמילה מאלכוהול, פניה אל מרכז גמילה מאלכוהול פרטי היא אפשרות מעולה המאפשרת לכם להתמודד עם בעיה זו. אם יש לכם שאלות ואתם רוצים לקבוע פגישת ייעוץ בנושא צרו קשר מיידי עם מרכז גמילה אמיל.

  מרכז גמילה מאלכוהול פרטי

  אנשים רבים חושבים שזה די בטוח להתפנק עם משקה או שניים מדי פעם. עם זאת, אם אתם מוצאים את עצמכם שותים בתדירות גבוהה יותר ויותר, זה עלול להפוך במהירות להתמכרות. התמכרות לאלכוהול, המכונה בדרך כלל אלכוהוליזם, מתרחשת כאשר הגוף של האדם הופך להיות תלוי פיזית באלכוהול לצורך תפקוד יומיומי רגיל עקב שימוש מופרז באלכוהול. ללא עזרה מקצועית של מרכז גמילה מאלכוהול פרטי, אלכוהוליזם עלול לגרום למגוון רחב של בעיות בריאותיות ואף למוות, וזה משהו שהצוות המקצועי במרכז גמילה אמיל מודעים אליו היטב. כדאי שתדעו שאלכוהוליזם היא מחלה שניתן לטפל בה, ושבמרכז גמילה אמיל נמצאים במיוחד בשביל זה, כדי לסייע לכם בכל שלב.

  מתי לפנות לשירותיו של מרכז גמילה מאלכוהול פרטי?

  יש הרבה אינדיקציות אזהרה לכך שאתם מכורים לאלכוהול ואולי להפיק תועלת מעזרה מקצועית של מרכז גמילה מאלכוהול פרטי. להלן כמה מהסימנים האופייניים ביותר לאלכוהוליזם:

  • להבין שאתם צריכים עוד ועוד אלכוהול כדי להגיע למצב שיכרון.
  • לשתות יותר מדי משקאות חריפים לבד ולהתעלף.
  • רצונות עזים לשתות, שמפריעים למצב הנפשי ולפרודוקטיביות שלכם.
  • בגלל השתייה שלכם, פספסתם אירועים חשובים.
  • תחושה שהשתייה הפכה לצורך הרסני.
  • שקרים והסתרה בכל הנוגע להרגלי השתייה שלכם.
  • אם אדם ממשיך לשתות למרות הנזק שהשתיה החריפה גורמת לו פיזית, רגשית, חברתית או נפשית.

  ההשלכות של האלכוהוליזם על חיי החברה

  שימוש מופרז באלכוהול קשור לתוצאות שליליות בהיבטים רבים של החיים. השתייה עלולה לגרום למכור לסגת מחברים ואהובים. הם יכלו כל הזמן לזייף מחלה כדי להחמיץ את העבודה ולהישאר בבית כדי לשתות. במקרים רבים אלכוהוליסטים ימצאו מגוון שקרים שיצדיקו את הצורך שלהם בשתיה חריפה. הם יכולים לרצות להשתמש בקשרים החברתיים שלהם כדי לספק את הצורך שלהם לשתייה, כמו למשל לערוך מסיבות ומפגשים חברתיים תדירים כדי לספק לעצמם סיבה לשתות אלכוהול. אם אתם חוששים כי אחד מיקירכם זקוק לתמיכה וליווי מקצועי בנוגע לגמילה מאלכוהול, פניה אל מרכז גמילה מאלכוהול פרטי היא אפשרות מעולה המאפשרת לכם להתמודד עם בעיה זו. אם יש לכם שאלות ואתם רוצים לקבוע פגישת ייעוץ בנושא צרו קשר מיידי עם מרכז גמילה אמיל.

  התמכרות לאלכוהול

  משקאות אלכוהוליים הם לעתים קרובות מרכזי במפגשים חברתיים. לא תמיד קל להבחין בין שתייה כפעילות חברתית לבין התמכרות לאלכוהול. שימוש לרעה באלכוהול הוא נפוץ מכיוון שהוא גם נגיש וגם מקובל מבחינה חברתית. שתייה מתונה יכולה למנוע מאנשים רבים לפתח תלות באלכוהול ושימוש לרעה. ואילו עבור מכורים, גמילה מאלכוהול עשויה להיות קלה יותר בעזרת הצוות המקצועי של מרכז גמילה אמיל. מרכז גמילה אמיל מספק שירותי גמילה מאלכוהול לכל מי שזקוק להם. בכל הנוגע לבריאות הנפש ושיקום מהתמכרויות, הם מספקים קשת מלאה של שירותים, ומגוון תוכניות גמילה זמינות.

  מה היא גמילה לאחר התמכרות לאלכוהול?

  במובנים רבים, גמילה היא החלק המאתגר ביותר בתהליך ההחלמה לאחר התמכרות לאלכוהול. שבעת עד עשרת הימים הראשונים לאחר הפסקת צריכת המשקאות החריפים מכונים "גמילה". במהלך תקופה זו, הגוף עובר גמילה כאשר האלכוהול עוזב את המערכת. כאשר אלכוהול הופך הכרחי לתפקודים כימיים תקינים של המוח, המכור חווה נסיגה, השתוקקות וקושי לתפקד בחברה המפוכחת. בין תסמיני הגמילה הרבים הם:

  • תנודות במצב הרוח
  • עייפות
  • הפרעות שינה
  • בלבול
  • חרדה
  • דכאון
  • פעולות הרס עצמי

  תסמינים של גמילה עשויים להופיע מחדש חודשים מאוחר יותר עקב תסמונת גמילה פוסט-חריפה (PAWS). זה יכול לגרום להישנות, דכאון ואפילו מחלה פיזית. לבריאות מיטבית, חשוב להמשיך בפגישות קבוצתיות ופרטניות גם לאחר סיום טיפול בהתמכרות לאלכוהול.

  מדוע גמילה מאלכוהול טובה עבורכם?

  גמילה מאלכוהול היא השיטה הבטוחה ביותר להתאוששות מכיוון שהיא מפחיתה את הסיכון להישנות ובעיות בריאותיות אחרות. בשל מידת הרווחה של אלכוהול בתרבות שלנו, הפסקת השימוש בו יכולה להיות די מאתגרת. כמה מהיתרונות של גמילה מאלכוהול הם:

  • ניתן להימנע מתסמונת גמילה פוסט-חריפה ובעיות בריאותיות אחרות.
  • מופחתת חומרת הנסיגה
  • טיפול הן במחלות נפש והן באלכוהוליזם הנקרא "אבחון כפול".
  • רשתות סיוע רבות

  הסבירות שאדם יסיים את השיקום ויהיה פיכח לטווח ארוך משתפרת על ידי שירותי גמילה המקצועיים של מכרז גמילה אמיל. המכורים ויקיריהם מקבלים את הגיבוי הרגשי והלוגיסטי החיוני להחלמה מוצלחת משימוש באלכוהול באמצעות תוכניות מותאמות אישית. אל תתנו לאלכוהול להשתלט לכם על החיים. תעשה משהו שונה עם החיים שלכם עכשיו. למידע נוסף על היתרונות של גמילה מאלכוהול, צור קשר עם מרכז אמיל.

  לקבלת ייעוץ עם הצוות המקצועי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   שירותים נוספים

   post-image
   שיקום מכורים לסמים ואלכוהול

   בעבודה של שיקום מכורים, תפיסתנו הטיפולית מתבססת על עקרון ייחודיות המטופל, לפיה אין שיטת טיפול אחת המתאימה לכל מטופל. עקב...

   המשך קריאה

   מרכז גמילה מאלכוהול

   לצערנו הרב אלכוהול הינו עדיין אחד הסמים הקשים ביותר לגמילה שמצריך מחיר נפשי ופיזי ארוך טווח. מלבד היותו חומר ממכר מאוד אלכוהול הוא גם סם מקובל מאוד שאותו ניתן למצוא בכל מאורע חברתי, מה שמגדיל את כוח המשיכה שלו ואת הקושי להיגמל ממנו. אכן תהליך הגמילה מאלכוהול יכול להיות ארוך ומייגע וכולל תסמיני גמילה פיזיים ונפשיים שבטיפול לא נכון יכולים להוביל לנזק של ממש לבריאות וליחסים עם הסביבה. על מנת לתת מענה ראוי להתמכרות לאלכוהול מומלץ לפנות לקבלת עזרה ממרכז גמילה לאלכוהול עם ניסיון מוכח שפועל מתוך אהבת האדם והבנה של מורכבות תהליך הגמילה והשיקום.

   הייחודיות בתהליך גמילה מאלכוהול

   תהליך הגמילה של אדם שמכור לאלכוהול הינו תהליך מורכב בעיקר בשל הקושי החברתי והנוירולוגי (במוח) להיפטר מהטיפה המרה. תהליך גמילה מאלכוהול נוטה להיות מאתגר וקשה יותר מתהליכי גמילה מסמים רבים בשל הפעולות הבי כימיות שמעורר האלכוהול במערכת העצבים שלנו, בעיקר בתחום מערכות התגמול שלנו במוח. בשל כך על מנת לצלוח את תהליך הגמילה מאלכוהול יש להכיר את הייחודיות שלו ושל ההשפעות הפיסיות והנפשיות שלו.

   מכון אמיל – מרכז גמילה מאלכוהול

   מכון גמילה ושיקום מרכז אמיל מתמחה בטיפול וגמילה למגוון רחב של התמכרויות ומחזיק ברקורד מרשים ביותר בתחום הגמילה מאלכוהול. המרכז ממוקם בלב סביבה פסטורלית בעיר נתניה בסמוך לחוף הים ובמרחק נסיעה של מספר דקות למרכז העיר. מההנהלה ועד לכל איש צוות, במרכז אמיל מאמינים בשיטת טיפול טבעית לגמילה מהטיפה המרה, תוך כדי שימוש בשיטות טיפול כמו פסיכותרפיה, טיפול פסיכולוגי, טיפולים התנהגותיים, תזונה ועוד. הכול במטרה לתת את המענה המושלם לאנשים שמכורים לאלכוהול, באווירה מכילה ומעודדת שמאפשרת היתכנותם של תהליכי צמיחה וגדילה מחדש אל תוך חיים נטולי משקאות משכרים. אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ולשמוע מצוות היועצים שלנו, לקבוע פגישה ולהגיע להתרשם מהאיכות הייחודית של המתקנים במרכז, לצד האיכות ללא פשרות של הצוות הטיפולי שלנו שישמח לענות על כל שאלה. רק במרכז אמיל תוכלו למצוא מרכז גמילה מאלכוהול ברמה בינלאומית שתעזור לכם בפתיחת דף חדש בחייכם וחיי אהוביכם.

   מרכז גמילה מאלכוהול פרטי

   אם אתם מתקשים להפסיק לשתות, מומלץ להיכנס לתוכנית גמילה מאלכוהול במרכז פרטי. שלא כמו תוכניות במימון ציבורי, שיקום פרטי מאפשר לכם לקבל עזרה בסביבה אנונימית מרוחקת, עם צוות ברמה הגבוה ביותר, בהתאמה אישית לצרכים של כל משתקם, באווירה פסטורלית. רוב מרכזי הגמילה הפרטיים מרגישים יותר כמו אתרי נופש מאשר מרכזי גמילה מסורתיים מכיוון שהם ממוקמים באמצע הטבע, במקומות שמשרים אווירה של שלווה ורוגע, בנוסף לכך שרוב האנשים לא יתקלו בהם במקרה. אנשים בוחרים להיכנס לתוכניות גמילה פרטיות מאלכוהול מסיבות שונות. עבור חלק, הנוחות שמספק מרכז טיפולי למגורים מסוג זה מקלה על ההתאוששות מכיוון שהמטופל אינו צריך לוותר על אורח חייו הרגיל בזמן שהוא עובר טיפול. ההתמודדות עם תלות באלכוהול או שימוש לרעה באלכוהול היא קשה מספיק, והרעיון להתמודד עם נסיבות חיים קשות במקביל יכול להיות מכריע. מרפאות גמילה מאלכוהול פרטיות יכולות גם לספק שירותים שאסור למרכזים ציבוריים להציע, כגון טיפולים אלטרנטיביים, טיפולים טבעיים בלבד, טיפולים הנמצאים על חוד החנית של תחום הגמילה והשיקום ואפשרויות טיפול הוליסטיות. תוכנית במרכז טיפול פרטי היא גם אישית יותר, מכיוון שאנשי המקצוע הרפואיים במתקן יתאימו את התוכנית של המרכז במיוחד עבורך במקום תוכנית סטנדרטית שכל המשתתפים ישלימו.

   מכון אמיל מרכז גמילה מאלכוהול פרטי

   מכון אמיל לגמילה ושיקום הינו מרכז גמילה מאלכוהול פרטי הממוקם בצמוד לחוף הים בנתניה בסביבה פסטורלית המשרה שלווה ומאפשר היתכנות של תהליכים עמוקים ומשמעותיים. מרכז אמיל מתמחה בתוכניות גמילה ושיקום יוקרתיות מאלכוהול בסביבה מכילה ופרטית. תוכניות הגמילה במרכז מותאמות באופן אישי עבור כל משתקם, במטרה לעטוף את תהליך הגמילה בכלל הגורמים הנחוצים להצלחת התהליך ושימור התובנות וההתנהגויות שנלמדו במרכז לאחר החזרה לשגרת החיים. מרכז אמיל עושה שימוש בשיטות מגוונות מתחום הפסיכולוגיה והשיקום כגון: טיפול באומנות, יוגה טיפולית, טיפול בפסיכודרמה ועוד. הכול על מנת לספק למשתקמים במרכז את הבסיס, הכלים והאהבה הנדרשת על מנת לצאת לחיים ללא אלכוהול, בחזרה לחיק המשפחה והחברים ובעיקר בחזרה לשגרת חיים בריאה, פרודוקטיבית ונקייה מאלכוהול.

   התמכרות לאלכוהול דרכי טיפול

   מרכז אמיל נחשב למרכז הגמילה האיכותי והייחודי ביותר בארץ שמתמקד בטיפולים טבעיים. במרכז אמיל תתקלו בגישה המגייסת מסירות, אהבה ויידע בתהליך ייחודי במינו לטיפול בהתמכרות לטיפה המרה. במרכז אמיל תמצאו את אנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר בארץ בעלי ידע וניסיון שאין שני לו בישראל, בטיפול בהתמכרויות שונות כמו התמכרות לאלכוהול. הטיפול בהתמכרות לאלכוהול במרכז אמיל שבנתניה מתמקד בשיקום נפשי וגמילה פיזית, בנוסף להענקת כלים שיקומיים לחזרה לאורך חיים בריא ופרודוקטיבי. הצוות במרכז כולל מומחים מתחומי שונים שביחד משלבים ידע ושיטות טיפול טבעיות על מנת להבטיח את ההיתכנות וההצלחה של ההליך. מה שמקנה לצוות שלנו את היכולת לספק למטופלים שלנו מענה אנושי, מדויק, מקצועי וטבעי. אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר כבר היום ולשמוע כיצד הצוות שלנו יכול לעזור לכם או למישהו שקרוב אליכם להיפטר מהשד שמסתתר בבקבוק ולפתוח דף חדש, ללא אלכוהול.

   התמכרות לאלכוהול

   אלכוהול נחשב לסם מאוד ממכר, שההתמכרות אליו היא תוצר של התנהגות, בחירות חיים וגנטיקה. בשל הקושי הרב להתמודד עם התמכרות זו מומלץ לפנות לטיפול, תוך כדי שימוש במגוון גישות פסיכולוגיות שונות מתחומים שונים. מכורים לאלכוהול ממשיכים לצרוך אלכוהול כדרך לשינוי מצב הרוח וכאתנחתה מדאגות והקשיים שעולים במהלך היום. מכורים לאלכוהול נוטים לפעול ממקום אובססיבי וכפייתי על מנת להזין את ההתמכרות שלהם, גם בדרכים שיפגעו בשאר פעילויות החיים והתפקוד הכללי. ברמה הקלינית – רפואית התמכרות לאלכוהול הינה מחלה מוחית כרונית המתבטאת בשינויים במערכת העצבים והמוח בפרט, הן ברמה המולקולארית והן ברמה העצבית. חלק מהשפעות ההתמכרות לאלכוהול ברי שינוי או הפיכים וחלקם בלתי הפיכים וילוו את המכור לשעבר בשארית ימיו. לכן על מנת להעניק פתרון בר קיימא חשוב להפנות מכורים לאלכוהול למרכז לגמילה ברמה הגבוה ביותר, מקום שיעזור להם למצוא את עצמכם מחדש בחיים מאושרים, בריאים ונטולי אלכוהול. מקום שעושה שימוש בשיטות חדשניות וייחודיות שמאפשרות מקום לגדול מתוכו. מקום שיאפשר את הרוגע, הליווי וההנחיה הנכונה שתוביל לדרך חדשה. הדרך אומנם לא תהייה קלה אך באמצעות תהליך גמילה במרכז מכובד ניתן להבטיח את הצלחתה.

   image