מוזמנים ליעוץ, ונצא לדרך חדשה  תגובות והמלצות 2020 – סאשה

  לצפיה בסרטון יש ללחוץ על תמונת מסך

  בואו לעשות שינוי אצלנו

  דברו איתנו, גם אנחנו ההינו שם ויצאנו   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   האם למכון הגמילה ישנו רישיון מתאים להפעלת המקום?

   מכון "מרכז אמיל" פועל תחת רישיון משולב של משרד הבריאות ומשרד הרווחה (רישיון מספר 16/7/11). הרישיון המשולב מאפשר טיפול בגמילה פיזית יחד עם שיקום פסיכו-סוציאלי מהתמכרות לסמים, אלכוהול או תרופות מרשם.

   האם מותר לבקר מטופלים בזמן שהותם במכון?

   קרובי משפחה מורשים לבקר את המטופלים השוהים במכון "מרכז אמיל" לתקופה ממושכת. הביקורים נערכים פעם בשבוע בלבד בימי שלישי בין השעות 14:00 ל-17:00 או בימי שבת בין השעות 13:00 ל-17:00. בכל מקרה, נערכים הביקורים בתיאום מראש עם הצוות הטיפולי.

   כמה זמן נמשך הטיפול?

   פרק הזמן המינימלי לטיפול במכון "מרכז אמיל" הינו חודש (30 יום). אנו ערוכים לקבל מטופל לכל תקופה, החל מחודש אחד ועד לחצי שנה (פרק זמן מקסימלי לטיפול). לכל מטופל מותאמת תוכנית טיפול אישית על-ידי הצוות הטיפולי. בבניית התוכנית נלקחים בחשבון שיקולים, כגון: מצבו הרפואי, ההתקדמות של המטופל, השינוי שחל בו, מידת מוכנותו להתמודד עם המציאות והיבטים טיפוליים נוספים.

   כמה עולה הטיפול במכון השיקום?

   תקופת הטיפול שונה אצל כל מטופל, ובהתאם לכך גם המחיר ותנאי התשלום. לכן, על מנת לברר את כל המידע הרלוונטי לגבי המחיר, ניתן להתקשר אלינו למספר הטלפון: 09-768-48-48 להגיע לפגישת היכרות ללא התחייבות.

   מי עובד במכון השיקום?

   במכון "מרכז אמיל", מועסק צוות רב מקצועי של אנשי מקצוע מסורים אשר מתמחים בטיפול בהתמכרויות. בין אנשי הצוות נמנים רופא נרקולוג, עובדת סוציאלית קלינית ומדריכים ומנחים טיפוליים אשר מקדישים את כל מרצם כדי לסייע לאנשים מכורים אשר זקוקים לעזרה. כל אנשי המקצוע נבחרו בקפידה והם בעלי ניסיון רב, הסמכה, ידע רחב וכמובן בעלי אישיות אכפתית וחמה.

   מתי יודעים שצריך מרכז גמילה מאלכוהול?

   ישנם שני שאלונים ידועים העוזרים לקבוע אם לאדם יש בעיית התמכרות לאלכוהול הדורשת מרכז גמילה להמשך טיפול:

   • CAGE – ראשי תיבות באנגלית לארבע שאלות שיכולות לעזור בקביעת רמת ההתמכרות. במידה ושתיים מהשאלות הללו נענות בחיוב ישנו יותר מסיכוי סביר לכך שהאדם מכור:
   • Cut down: האם האדם אי פעם הרגיש שהוא צריך לצמצם את היקף כמות השתייה שהוא צורך?
   • Annoyed: האם האדם מתעצבן כאשר שואלים אותו על הרגלי השתייה שלו?
   • Guilty: האם אותו אדם חש רגשות אשם לגבי הרגלי השתייה שלו?
   • Eye opener: האם הדבר הראשון שהוא רוצה לעשות כאשר הוא פוקח עיניים בבוקר זה לשתות?

   כאמור, אם שתי תשובות חיוביות זה דגל אדום. אך עם זאת, ישנם הנוטים לייחס חשיבות גדולה יותר לשאלה הרביעית.

   השאלון השני נקרא AUDIT-C ובו נשאלות שלוש שאלות לגבי התדירות והכמויות של האדם אשר צורך אלכוהול.

   1. כמה פעמים צרכת אלכוהול בשנה האחרונה?
   2. כמה משקאות המכילים אלכוהול צרכת ביום רגיל בו אין סיבה לשתות בשנה האחרונה?
   3. כמה פעמים שתית שישה משקאות או יותר בזה אחר זה בשנה האחרונה?

   לכל שאלה ארבע תשובות ולכל תשובה, בשקלול הניקוד נקבע האם יש חשש לאלכוהוליזם. על פי רוב הדעות השאלון השני מדויק יותר מהראשון.

   מרכז גמילה - יש אור בקצה המנהרה

   מאז שנת 2007 שאנו עוזרים לאנשים להיגמל מהתמכרויות מכל סוג. 'מרכז אמיל – גמילה ושיקום' הוא מרכז גמילה באווירה קיבוצית ופסטורלית עם צוות וותיק ומנוסה אשר עזר לרבים ואף הציל את חייהם. אנו דוגלים בערכי הדיסקרטיות, הליווי הצמוד, הרגישות של כל מקרה לגופו והחזרת המטופל לשגרת חיים בריאה ואיכותית. פנו אלינו לקבלת עזרה, אל תחכו לרגע האחרון.

   מרכז גמילה מסמים

   מרכז גמילה לסוגים שונים של התמכרויות לעתים הוא המוצא האחרון של המכורים. אולם, בהרבה מקרים אחרים של שלבים מוקדמים של ההתמכרות גם כן יהיה מומלץ ללכת לאחד שכזה על מנת לקטוע את התהליך בתחילתו, תהליך שעלול להידרדר למצב של הרס עצמי של המכור ולא פחות מכך צער ויגון למשפחתו וחבריו. כיום, מרכזי גמילה ברחבי העולם מציעים שיטות מגוונות לגמילה מההתמכרות ועוזרות למכורים לשקם את חייהם ולחזור למסלול השגרה הנורמטיבי ואף מעבר לכך, לחיים טובים ואיכותיים. במאמר הזה ניגע בהתמכרות לאלכוהול ואיך נוכל לזהות אצל אדם קרוב.

   מרכז גמילה מסמים פרטי

   מרכז גמילה מסמים פרטי הוא הפתרון המציע את הסיכוי הגדול ביותר למכורים להצליח להיגמל. בניגוד לקבוצות תמיכה של מפגשים חד שבועיים, מרכזי הגמילה מלווים את המטופלים 24 שעות שבעה ימים בשבוע ונותנים מענה מידי לצורכי המטופלים. כמו כן, מרכזי הגמילה מרכזים בתוכם קהילה אשר סובלת כולה מאותה הבעיה והתמיכה האחד בשנייה הכרחית וחיונית לתהליך הגמילה. מרכז שכזה נותן תקווה לרבים. להם, למשפחתם ולחבריהם.

   יש על מי לסמוך במרכז גמילה מסמים פרטי

   מרכז אמיל – גמילה ושיקום' הוקם בשנת 2012 ומאז גמל בהצלחה מכורים רבים ונתן להם כלים להתמודדות חדשה עם החיים, החיים ללא הסם. בליווי צמוד של המטופל וכמובן בתקשורת מתמדת עם המשפחה אנו מעניקים תכניות גמילה מתקדמות עם אחוזי הצלחה גבוהים. אם אתם נמצאים במצוקה או קרוב שלכם נמצא במצב הזה, אל תהססו להתקשר או לבוא לפגישה ולראות איך אפשר לעזור ולעתים אף להציל חיים. החיים ללא סמים הם חיים אחרים, בריאים ואיכותיים הרבה יותר.

   מרכז גמילה מסמים פרטי - תכנית טיפולית לצד ליווי מקצועי

   "מרכז אמיל" הינו מרכז גמילה מסמים פרטי אשר מעמיד לרשות מטופליו את התכנית הטיפולית לצד הליווי המקצועי בכל שלב לאורכו של תהליך הגמילה. התמכרות לסמים הינה הרסנית, זאת הן בחייו של המכור והן בחייהם של האנשים אשר סובבים אותו. גמילה מהתמכרות מסוכנת זו עשויה להיות מאתגרת במיוחד בשעה שאתם מנסים להתמודד עמה בכוחות עצמכם, אך זכרו כי אין אתם חייבים לעשות זה. אנשי המקצוע המנוסים של המרכז שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם וללוות אתכם צעד אחר צעד במסע אל עבר עתיד בריא ומתפקד בצורה טובה יותר.

   מרכז גמילה מסמים פרטי – היתרונות

   בראש ובראשונה במרכז הגמילה נשללת האפשרות שהנגמל יהיה חשוף ותהיה לו גישה לחומרים אליהם הוא מכור, כגון" אלכוהול, סמים או תרופות מרשם ומשככי כאבים. בנוסף, המטופל נמצא במעקב רפואי ונבדק לעתים תכופות אם נעשה שימוש בסמים או בחומרים ממכרים אחרים. במרכזים אלו אין הורדה "הדרגתית" של החומרים האסורים והגמילה מתחילה במכה אחת. כמו כן, גם למשפחה, לחברים ובכלל לסביבתו הקרובה של הנגמל יש הקלה גדולה כאשר הם יודעים בכל זמן נתון היכן הוא ומקבלים דיווחים שוטפים על מצבו הבריאותי. מרכז הגמילה נמצא בקשר רציף עם המשפחה ובמאמץ משותף איתה מגיעות תוצאות חיוביות.

   מרכז גמילה מסמים פרטי - מחויבות לתהליך הגמילה

   מרכז אמיל מוכן ומזומן לעמוד לשירותכם בכל שלב תהליך הגמילה מהסמים, אך על מנת שתהליך זה יוכל להיות מושלם בהצלחה, הרי שהדבר דורש מחויבות גם מצדכם. על מנת להבטיח את העובדה כי אתם אכן מחויבים לתהליך ולמטרת הגמילה, כל אדם הפונה אלינו עובר בשלב הראשוני ראיון קבלה והתרשמות. אם האדם נמצא מתאים למסגרת הטיפולית שלנו, הוא עובר לשלב השני, שזהו אבחון וקבלה למרכז עצמו.

   טיפול בהתמכרות

   ב – 'מרכז אמיל – גמילה ושיקום' אנו עוזרים למכורים להתגבר על ההתמכרות, חד משמעית. עם ניסיון של למעלה מ 12 שנים, עם צוות מקצועי, עוטף ומסור, עם אנשים איכותיים שנמצאים באותו הסטטוס, אנחנו מלווים את המטופלים שלנו באופן דיסקרטי ואישי. טיפול בהתמכרות יכול להיות מה שיציל את האהובים שלכם ואפשר לעשות זאת באופן שבו הוא/היא יחזור לחיים בריאים ומועילים. אל תהססו לפנות אלינו לייעוץ. אנו פה בשבילכם ולמענכם.

   מכון גמילה ושיקום מקצועי

   במכון הגמילה והשיקום "מרכז אמיל" המכור עובר סדרת טיפולים שמטרתה לשבור את "מעגל הקסמים" של תופעת ההתמכרות; זהו מעגל שבו המכור משתמש בסמים כדי לברוח מכאבים או מהתמודדויות קשות, אך כאשר השפעת הסמים פגה – הוא נותר עם רגשות אשמה ובושה, כישלון ותסכול, שמלווים אותו כל העת. מכון הגמילה שלנו שובר את המעגל השלילי הזה באמצעות תהליך גמילה ממושך, הנתמך על-ידי רשת מקצועית של טובי המטפלים והמומחים בתחום.

   מרכז גמילה - טיפול תוך שמירה על דיסקרטיות

   מכון גמילה ושיקום "מרכז אמיל" הינו מכון פרטי לטיפול בנפגעי התמכרויות. המכון מעניק מגוון רחב של שירותים בתחום הגמילה והשיקום לאנשים הסובלים מהתמכרויות לסמים, אלכוהול ותרופות מרשם ממכרות. המכון הינו מכון פרטי שמאפשר ללקוח לקבל טיפול בדיסקרטיות מלאה. קבלת טיפול תוך שמירה על פרטיות ודיסקרטיות מאפשרת לכל אדם להגיע ולקבל עזרה ללא התערבותם וידיעתם של גורמים מוסדיים. יחד עם זאת, חשוב מאוד לציין כי המכון פועל תחת רשיון משולב של משרד הבריאות ומשרד הרווחה.

   קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל