מוזמנים ליעוץ, ונצא לדרך חדשה  תהליך גמילה מנייס גאי במרכז הטוב בארץ

  הסם נייס גאי התחיל את דרכו כסם פיצוציות ומהר זכה למוניטין מפוקפק בקרב צרכני הסמים בישראל. הנייס גאי מורכב מחומרים המחקים את החומרים הפעילים בצמח הקנביס ואמור היה לשמש כביכול, גרסה מקצועית לקנאביס הפופולארי. הוא מרכיב חומרים קנבואידים מלאכותיים אשר מרוססים על עשבים מיובשים, הנמכרים בשקיות תחת תוויות תמימות של "חליטות צמחים ארומאטיות". הסם מאז הוצא מחוץ לחוק בארץ ועונה לשם spice בשוק העולמי. בשל היותו כביכול תחליף לקנאביס שנמצא כפחות ממכר מנייס גאי, הוא תפש במהרה תאוצה בקרב צעירים ומבוגרים בארץ ונמצא בשימוש יום יומי של יותר מ100 אלף ישראלים.

  איך נגמלים מנייס גאי

  אכן נייס גאי הינו סם מסוכן שפוגע בתפקוד הריאות ונמצא כפסיכו אקטיבי שמעורר מחשבות אובדניות ומחשבות שווא. בנוסף המכורים אליו מציינים שהנייס גאי הינו כלי מצוין לבריחה מהמציאות אפילו עם משך ההשפעה אורכת רק מספר דקות. על מנת להיגמל מהסם הזה מומלץ לפנות לתהליך רב מערכתי, שיידע לתת מענה לכל הצרכים הנפשיים והפיסיים במהלך תהליך הגמילה מהסם. תהליך גמילה שיעזור למכורים לפתוח בדף חדש, נקי מההתמכרות, באימוץ כלים לתחזוק אורח חיים בריא וחיוני לצד שיפור הקשרים הבין אישיים. כל תהליך גמילה מסם הנייס גאי חייב לכלול אנשי מקצוע מומחים בעלי ניסיון רב בתחום הטיפול, השיקום והגמילה מסמים. צוות מסור ואמין שיפעל בדרכים אנושיות, מתקדמות ומכילות על מנת להיפטר מההתמכרות הטורדנית.

  גמילה מנייס גאי

  על מנת להעניק לכם או לאהוביכם את תהליך הגמילה הטוב ביותר להתמכרות לסם נייס גאי, אנו ממליצים לפנות למרכז אמיל – מכון לשיקום וגמילה המתמחה בתהליך של גמילה מנייס גאי. מרכז אמיל ממוקם בקרבה לחוף הים בנתניה באזור פסטורלי ושקט. באווירה מזמינה ומכילה שתאפשר את ביצוע תהליך הגמילה על הצד הטוב ביותר. במרכז תוכלו למצוא צוות מסור ומקצועי שפועל מתוך שליחות ואהבת האדם, על מנת לספק למשתקמים את הכלים הנדרשים ליציאה לחיים עצמאיים, נטולי נייס גאי וחיוניים. הצוות שלנו כולל אנשי מקצוע מתחומים שונים שיחדו מספקים מעטפת ייחודית שתבטיח את היתכנות התהליך.

  שתפו את הפוסט עם חברים:

  בואו לעשות שינוי אצלנו

  דברו איתנו, גם אנחנו ההינו שם ויצאנו   קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל