instagram facebook whatsapp-call
צור קשר

לקבלת ייעוץ עם הצוות המקצועי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  טיפול בהתמכרות

  התמכרות הינה דפוס התנהגות בה נעשה שימוש מוגזם או מופרז בעיסוק כפייתי או בחומר מסוים(כמו למשל סמים), אליהם מתפתחת תלות. כזאת שביכולתה לפגוע ואפילו להרוס את התפקוד בפן החברתי, האישי, הרגשי, הזוגי, הקוגניטיבי בתחום ההשכלה ובתחום התעסוקתי. התמכרות באה לידי ביטוי גם בהסלמה כרונית ובהתמדה בהתנהגות ההרסנית, על אף ההשלכות המזיקות שלה בטווח הקצר והארוך. על פי מחקרים ומומחים, התמכרות הינה מחלה עצבית, בשל העובדה שהיא (הסמים או ההתנהגות) משנה את מבנה המוח ואת פעילותו בתחום התגמולים וכך הופך את ההתמכרות לאחד ההרגלים האנושיים הקשים ביותר לטיפול. אף על כן, באמצעות טיפול נפשי והתנהגותי מקצועי, לצד תמיכה ראויה, ניתן להתגבר על כל התמכרות ולפתוח דף חדש בחיים. מעבר לגמילה בעצמה, מטרת הטיפול בהתמכרויות היא להחזיר את המשתקמים לכיוון חיים בריא, באמצעות הקנייה כלים שיעזרו למשתקמים לשמור על תפקוד יצרני בעבודה, במשפחה, בזוגיות ובעיקר להשיב את השליטה  על חייהם בחזרה. על מנת לאפשר את ההיתכנות של טיפול גמילה מוצלח בהתמכרות מומלץ לפנות לאנשי מקצוע מומחים, בעלי ניסיון רב בגמילה מהתמכרויות שיוכל לתת את המענה המושלם, בהתאמה לכל משתקם וממקום של אהבת האדם והסביבה. בנוסף רצוי וראוי לבחור במרכז לגמילה ושיקום שיאפשר את המסגרת הבטוחה, המעודדת והמכילה שתבטיח את הצלחת התהליך ותקנה למשתקמים את הכלים הנכונים להתמיד בדרך החדשה והבריאה.

  טיפול בהתמכרות במרכז אמיל

  המכון לגמילה ושיקום מרכז אמיל הינו מכון ייחודי במינו בארץ שמספק מגוון רחב של תוכניות גמילה מהתמכרויות שונות. מהתמכרות לסמים, אלכוהול, מחשב, סמארטפון ועוד, הכול בסביבה פסטורלית, חמימה ומכילה. טיפול בהתמכרות במרכז אמיל נעשה בכלים טבעיים בלבד ובליווי והדרכה של צוות מקצועי מיומן מסור בעל ניסיון רב בתחום הגמילה והשיקום. המרכז ממוקם בעיר נתניה בסמוך לחוף הים ובמרחק נסיעה קצר ממרכז העיר, באזור שקט ורגוע המשרה אנרגיות חיוביות שמלוות את המשתקמים במהלך תהליך הגמילה. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כבר עכשיו באמצעות אי מייל או בטלפון ולשמוע ולהתרשם בעצמכם מהצוות המקצועי שלנו והמתקנים הייחודיים שלנו.

  טיפול בהתמכרות

  טיפול בהתמכרות

  טיפול בהתמכרות הוא טיפול שהמטרה שלו היא לסייע לאנשים להתגבר בצורה הטובה ביותר על ההתמכרות שלהם. בין אם מדובר על התמכרות לסמים קלים או קשים, התמכרות לתרופות מרשם או תרופות ללא מרשם, התמכרות לאלכוהול, למין, להימורים או כל סוג של התמכרות אחרת. הטיפול המדובר יבצע במגוון רחב של גישות וכן טכניקות שונות שהמטרה שלהן היא למעשה לסייע לאדם לחזור לחייו בתום תהליך הגמילה והטיפול מבלי שהוא ישוב להתמכרות שלו. התהליך חייב להתבצע באמצעות ליווי מקצועי של צוות מנוסה בתחום. לא פעם התהליך יתבצע במרכז גמילה וחשוב לבחור את המרכז הטוב ביותר בתחום.

  טיפול בהתמכרות- מה חשוב לדעת?

  חשוב מאוד לדעת כי טיפול בהתמכרות איננו טיפול אחיד והגישה המוצעת לאדם אחד עבור טיפול בו לא בהכרח תתאים לאחר. יש להתאים את הטיפול לכל אדם בהתאם לסוג ההתמכרות, האופי שלו ועוד וזאת בכדי שהתוכנית אכן תהיה מוצלחת בכל היבט אפשרי. חשוב לזכור כי טיפול בהתמכרות איננה פתרון מהיר כלשהו, הוא דורש השקעה הן מהצד של האדם שהתמכר והן מהצד של הצוות הטיפולי. כמו כן, לרוב התהליך המדובר יתחיל ראשית כל בתהליך הגמילה עצמו. מדובר על גמילה גופנית לא פשוטה, הכרוכה במגוון תופעות לוואי שונות ועל הצוות המקצועי אשר מלווה את האדם, להיות קשוב לו בתהליך הגמילה כולו, להציע חלופות לחומר הממכר שיסייעו לו בתהליך וכמובן, לשים דגש על ההיבט הנפשי והרגשי בתהליך המדובר. המטרה היא בסופו של דבר להביא את האדם למצב שהוא מסיים את ההליך המדובר וחוזר לחייו מבלי לשוב להתמכרות שלו.

  טיפול בהתמכרות במרכז גמילה

  כיום ניתן לטפל בהתמכרויות מסוגים שונים במרכז גמילה. כמובן שבשל העובדה שניתן למצוא כיום מגוון רחב של מרכזי גמילה, הרי שחשוב ביותר לבחור במרכז המתאים והנכון לכל מטרה. אם אתם מחפשים מרכז גמילה עבור גמילה וטיפול בהתמכרות, בדקו היטב באיזה מרכז עוסקים בהתמכרות מהסוג שלכם, האם מדובר על טיפול מקצועי וליווי מקצועי של צוות איכותי והאם מדובר על מרחב שנעים ונוח לשהות בו לפרק הזמן של הטיפול בהתמכרות.

  לקבלת ייעוץ עם הצוות המקצועי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   מאמרים נוספים

   post-image
   גמילה ותסמינים מכדורים

   גמילה מכדורים נרקוטים היא גמילה מתרופות מרשם. לא פעם, אנשים סובלים מכאבים קשים אשר בכדי להתמודד איתם הם נדרשים ליטול...

   המשך קריאה
   post-image
   איך ניתן להיגמל מתרופות פסיכיאטריות בצורה בטיחותית

   ישנם סוגים שונים של תרופות אשר השימוש בהן יכול להיות ממכר. מדובר לרוב על תרופות מרשם שיש להן השפעה ברורה...

   המשך קריאה
   post-image
   איך נגמלים בקלות ובמהירות מכדורים?

   תרופות מסוגים שונים עלולות להיות ממכרות בנטילה ממושכת. השימוש בתרופות הללו יכול להיות בעל תופעות לוואי, אך לעיתים לאדם אין...

   המשך קריאה