מוזמנים ליעוץ, ונצא לדרך חדשה  התמכרות לתרופות

  אחד התחומים הקשים בעולם הגמילה שייך לתחום התרופות, ככל שהזמן עובר יותר ויותר אנשים מוצאים את עצמם מפתחים תלות לתרופות שהם קיבלו, תלות שיכולה פעמים רבות להתפתח להתמכרות של ממש שיכולה להיות קשה לניהול כמו התמכרות לסמים קשים.
  ישנן מגוון רחב של תרופות להן אנשים מפתחים תלות כאשר השכיחות ביניהן הן תרופות של משככי כאבים, כדורי שינה, תרופות נגד חרדה ובנוסף גם תרופות פסיכיאטריות. התמכרות לתרופות יכולה להיות הרסנית במיוחד ולפגוע בבריאות, רווחה נפשית ואורח החיים של המכורים ואף לגרום למוות. על מנת לא להגיע למצבים נוראים מומלץ לפנות לאנשי מקצוע ומכון גמילה בעל ניסיון רב והתמחות ספציפית לגמילה מתרופות. מרכז גמילה שפועל מתוך עקרונות אנושיים וטבעיים שיוכל לספק את המעטפת הנחוצה לפתיחת דף חדש בחיים נטול ההרגל של תלות בתרופות. על מנת לתת מענה לאתגרים הפיסיים והנפשיים שמציף תהליך הגמילה בתרופות יש לפנות אך ורק לגורמים מוסמכים, בעלי ניסיון עשיר בטיפול ושיקום שיפעלו מתוך ולמען טובתם של המשתקמים.

  התמכרות לתרופות – מרכז אמיל

  מרכז אמיל ממוקם בנתניה ליד חוף הים ובמרחק של מספר דקות ברכב ממרכז נתניה ושאר מוקדי עניין. כמכון גמילה ושיקום ייחודי מרכז אמיל דוגל בטיפולים טבעיים, תוך כדי שימוש בכלים מגוונים מדיסציפלינות שונות שנרקמות יחדו על מנת לספק את המרחב האולטימטיבי לטיפול בהתמכרות לתרופות. אנו דוגלים בתהליכי גמילה אנושיים, שמציבים את צרכיו של המשתקם במרכז סדר היום. באמצעות ידע והענקת הכלים המתאימים שיעזרו למשתקמים להתמודד עם כל גירוי ופיתוי שיכולים להחזיר אותם לחיק התרופות שפוגעות להם בבריאות.
  במרכז אנו מודעים לקושי הרב שבגמילה מתרופות באשר הן ולאתגרים שעלולים לצוף במהלך הגמילה עצמה. מתוך ניסיון של שנים רבות ובליווי הצוות הטוב ביותר שתוכלו למצוא בארץ, המרכז שלנו מתמחה בטיפולי גמילה מתרופות ייחודיים, טבעיים ומכילים. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כבר היום ולהגיע לראות במו עיניכם את המרכז שלנו, בשל הסביבה הפסטורלית והצוות המיומן שלנו שיודע לתת מענה לכל אתגר בדרך לדף חדש בחיים נטול תרופות.

  התמכרות לתרופות מרשם

  התמכרות לתרופות מרשם

  התמכרות לתרופות מרשם הינה סוג של תלות שעלולה להתפתח להתמכרות שבתורה יכולה להיות קשה לניהול כמו התמכרות לסמים קשים. תרופות נרשם אינן ניתנות בדרך כלל ללא צורך, מה שהופך את הגמילה מהן לקשה עוד יותר. בנוסף תרופות מרשם רבות גורמות לפגיעות שונות בחייהם של המכורים וגורמת להם לחוש חוסר אונים מול הצורך שלו תרופות המרשם נתנו מענה מלכתחילה.
  בשל זאת התמכרות זאת יכולה להיות הרסנית במיוחד ולפגוע באורח החיים, באיברים שונים בגוף ובעצם במצב הבריאותי של המכורים ואף לגרום למותם. על מנת לא להגיע למצבים נוראים מומלץ לפנות לאנשי מקצוע ומכון גמילה בעל ניסיון רב והתמחות ספציפית לגמילה מתרופות מרשם. מרכז גמילה שפועל מתוך עקרונות אנושיים וטבעיים שיוכל לספק את המעטפת הנחוצה לפתיחת דף חדש בחיים נטול ההרגל של תלות בתרופות.

  מרכז אמיל יעזור לכם עם התמכרות לתרופות מרשם

  מרכז אמיל הינו המקום המושלם עבורכם להתחיל בו את המסע לכיוון חיים נטולי תרופות מרשם. המרכז ממוקם בעיר נתניה בקרבת חוף הים ובמרחק של מספר דקות ברכב ממרכז נתניה ושאר מוקדי עניין. מכון הגמילה והשיקום שלנו הינו מרכז ייחודי שדוגל בטיפולים טבעיים, תוך כדי שימוש בכלים מגוונים מדיסציפלינות שונות מתחומי הפסיכולוגיה והשיקום. במרכז אמיל פועלים יום ולילה על מנת לספק את המרחב האולטימטיבי לטיפול בהתמכרות לתרופות מרשם. המרכז מפעיל תוכניות גמילה שונות מתרופות מרשם מתוך מניעים אנושיים, שמציבים את צרכיו של המשתקמים במרכז. צוות המומחים במרכז עובד באמצעות הוראה והענקה של הכלים המתאימים שיאפשרו למשתקמים להתמודד עם כל גירוי ופיתוי שיכולים להחזיר אותם לשימוש בתרופות המרשם שפוגעות להם בבריאות.
  במרכז אנו מודעים לקושי הרב שבגמילה מתרופות מרשם ועל כן לאתגרים שעלולים לצוף במהלך הגמילה עצמה. מתוך ניסיון של שנים רבות ובליווי הצוות הטוב ביותר שתוכלו למצוא בארץ. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כבר היום ולהגיע לראות במו עיניכם את המרכז שלנו, בשל הסביבה הפסטורלית בה הוא נמצא והצוות המיומן שיודע לספק אוזן קשבת ולתת מענה לכל אתגר בדרך לדף חדש בחיים נטולי תרופות מרשם.

  שתפו את הפוסט עם חברים:

  בואו לעשות שינוי אצלנו

  דברו איתנו, גם אנחנו ההינו שם ויצאנו   קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל