מוזמנים ליעוץ, ונצא לדרך חדשה  התמכרות למסכים

  בדיוק כמו שימוש בטבק ואלכוהול, זמן הצפייה במסך יכול להפוך להתמכרות שעלולה לפגוע בבריאות, בתפקוד ובמערכות היחסים שלכם אם היא לא נעצרת בזמן. "התמכרות למסכים היא קבוצה של התנהגויות שליליות, כמה תוצאות שליליות, שיכולות לקרות כאשר אנו משתמשים יותר מדי בטכנולוגיה במהלך היום שלנו. שימוש ממושך בצפייה בטלוויזיה, משחקי וידיאו, גלילה במדיה החברתית – כל השימוש הזה פועל כתרופה דיגיטלית למוח שלנו. שימוש במסך משחרר דופמין במוח, שיכול להשפיע לרעה על שליטה בדחפים. מחקרים הראו שזמן המסך משפיע על קליפת המוח הקדמית של המוח, בדומה להשפעת הקוקאין. בדומה לתרופות, זמן המסך יוצר מעגל הנאה/תגמול שיוביל לכיוונים הרסניים.

  התמכרות למסכים טיפול

  בשל העובדה שהצפייה במסכים הפכה להיות פעולה שבשגרה היום יומית מבית הספר לעבודה ולזמן הפנאי, אנשים רבים מוצאים את עצמם בוהים במסך הרבה מעבר לכמות הזמן המומלצת. במקרה של הטיפול, מומלץ לפנות לאנשי מקצוע מנוסים שפועלים בסביבה סטרילית, מעודדת ומכילה. מתוך שימוש בכלים רבים ומגוונים השואבים חוכמה טבעית ומוכחת לריפוי הנפש וליציאה לדרך חדשה. טיפול שכזה חייב לספק את הכלים המנטאליים, הנפשיים והרוחניים שיאפשרו את היתכנותו ואת המשכיותו. בנוסף הטיפול חייב לכלול בתוכו חלקים של טיפול נפשי, טיפול התנהגותי, טיפול פסיכותרפיה והכול בהרמוניה טבעית.

  מרכז אמיל המכון לגמילה ושיקום

  מרכז אמיל הוא הכתובת שלכם לגמילה ממסכים, בין אם מדובר מדיבור בטלפון, למשחק בטלפון, גלישה באינטרנט ועוד. הצוות המקצועי שלנו מחזיק בניסיון של עשרות שנים ומיומן במגוון שיטות גמילה ושיקום במטרה להעניק למשתקמים במרכז אמיל את התרופה המותאמת והמושלמת בעבורם כנגד התמכרות למסכים. הצוות שלנו דוגל בתהליך גמילה ושיקום שפועל מתוך אהבת האדם, אהבת הזולת ואהבת הטבע. המרכז ממוקם בקרבת חוף הים בעיר נתניה ונמצא במרחק של דקות נסיעה ממרכז העיר. התכנון שלנו הוא לספק מקום מפלט, מרחב בטוח, שקט ורגוע שמאפשר צמיחה, ריפוי ולמידה. אנו עובדים באמצעות כלים טבעיים בלבד בטיפול ייחודי מסוגו בארץ. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולהתרשם בעצמכם מהמרכז הפסטורלי שלנו ומצוות המומחים המסור, מנוסה והאיכותי שלנו.

  התמכרות למשחקי מחשב

  Credit: Pixabay.com

  התמכרות למשחקי מחשב

  התמכרות למשחקי מחשב, הידועה גם בשם הפרעת משחקים או הפרעת משחקים באינטרנט, מוגדרת בדרך כלל כשימוש בעייתי וכפייתי במשחקי מחשב הגורם לפגיעה משמעותית ביכולת הפרט לתפקד בתחומי חיים שונים לאורך זמן. הפרעה כזאת יכולה להיות מאובחנת כאשר אדם עוסק בפעילויות משחקים במחיר מילוי אחריות יומיומית או שאיפת אינטרסים אחרים ללא התחשבות בתוצאות השליליות. כפי שהוגדר על ידי ארגון הבריאות העולמי הקריטריון העיקרי להפרעה זו הוא חוסר שליטה עצמית בנוגע למשחקי מחשב. בדומה להתמכרות לחומרים ממכרים, כמו אלכוהול וסמים, ישנם מספר מאפיינים להתמכרות זאת, ביניהם: ויתור על פעילויות חברתיות, עלייה בזמן בו משחקים במחשב, קושי להפסיק לשחק ומצבי רוח כמו עצבנות ואומללות. כשזה מגיע לילדים, ההתמכרות למשחקי מחשב יכולה לבוא לידי בגרימה ועוררות של הפרעות התנהגות ואישיות.

  התמכרות למשחקי מחשב דרכי טיפול

  הדרך לכיוון חיים בהם השימוש במחשב לצורכי משחק הוא שימוש בריא ולא מופרז הינה דרך קשה וארוכה ולעתים היא גם כוללת תקופות ארוכות ללא גישה למשחקי המחשב. על מנת לתת סיכוי לצליחת התהליך מומלץ להיעזר באנשי מקצוע מהרמה הטובה ביותר. אנשי מקצוע המצוידים בכלים, הניסיון והידע הנדרש על מנת לצלוח את הטיפול בהתמכרות למשחקי מחשב. הפועלים מתוך מכון מקצועי וייחודי באווירה פסטורלית, מרגיע ומזמינה.

  מרכז אמיל

  מרכז אמיל הוא הכתובת שלכם לגמילה מהתמכרויות שונות כולל ובמיוחד בהתמכרות למשחקי מחשב. המרכז ממוקם באזור שקט, ליד חוף הים של נתניה ובמרחק של דקות נסיעה ממרכז העיר. המרכז נבנה תוך כדי תשומת לב לכל הפרטים שיוצרים ביחד מקום מכיל, חיובי, מעודד ומעורר השראה שבתוכו ניתן לגדול ולצמוח אל תוך חיים נטולי משחקי מחשב  או לפחות כאלה שהשימוש בהם נעשה באופן לא הרסני ומודע. אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ולשמוע מצוות היועצים שלנו על הצוות המסור, המקצועי והייחודי שלנו. לצד השיטות הטבעיות שלנו לטיפול בהתמכרויות ובמיוחד למשחקי מחשב. אנו דוגלים בעבודה אנושית ומקבלת ומאמינים שתהליך גמילה מוצלח חייב לכלול מענה נקודתי לכל צורך נפשי שדוחף אותנו לזרועות עולם משחקי המחשב.

  שתפו את הפוסט עם חברים:

  בואו לעשות שינוי אצלנו

  דברו איתנו, גם אנחנו ההינו שם ויצאנו   קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל