מוזמנים ליעוץ, ונצא לדרך חדשה  גמילה מקנאביס

  אמנם רבים מכירים אותו בתור סם קל אשר בעל השפעה מרגיעה, אך בפועל גם הקנאביס הינו בעל פוטנציאל התמכרותי גבוה. התלות הנפשית בו עשויה להיות חזקה מאוד, ואף להגיע למצב בו המכור אינו יכול לדמיין את יומו מבלי שאיפה נוספת רגע לפני העבודה או הלימודים. במידה וגם אתם מרגישים כי הסם השתלט על שגרת יומכם, אנו במרכז אמיל מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולצאת יחד למסע אל עבר חיים אשר נטולי השפעות סמים, כך שניתן יהיה לברך את בואו של כל יום בצורה המפוכחת והבריאה ביותר.

  גמילה מקנאביס – ככה עושים את זה נכון

  עם כל האהבה של אנשים לצמח הפלאים הזה, הרי שקנאביס עלול להביא להתמכרות לא פשוטה בקרב אנשים רבים. כך שבשעה שאתם מרגישים כי האדישות וחוסר העניין בהתמודדות עם אתגרי החיים משתלטים על כל היבט בחייכם, הרי שהגיע הזמן לעשות צעד בכיוון הנכון, לקום מהספה וליצור קשר עם מרכז גמילה מקצועי ומנוסה.

  יש את מי שיכול לנסות להתמודד עם תהליך הגמילה בעצמו, אך רבים עשויים לגלות כי הפסקת הצריכה של הקנאביס עלולה להוביל למצב נפשי לא פשוט, שקיעה לתוך דיכאון, נדודי שינה ואפילו עצבנות. על מנת לצלוח את תהליך הגמילה ולהפיק ממנו את המירב, אל תוותרו על הסיוע המקצועי של מרכז הגמילה.

  בוחרים בעזרה מקצועית ונגמלים

  הקנאביס הינו חומר משנה תודעה ועל כן בשעה שמפסיקים את צריכתו, עולה המודעות לכל אותם הדברים המרגיזים שמקיפים אותנו במציאות. נקודה אשר תזכיר לרבים מדוע התחילו לעשן מלכתחילה. הדרך הטובה ביותר להימנע מנפילה לשימוש בחומר זה תהיה קבלת הסיוע המקצועי ממכון הגמילה והשיקום – מרכז אמיל. כאן תוכלו ללמוד להתמודד עם המציאות, על כל צדדיה, בצורה יעילה ובריאה יותר מאשר צריכתו של סם לא חוקי. צרו קשר עם המרכז כבר היום והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולענות על כל שאלה בנושא.

  שתפו את הפוסט עם חברים:

  בואו לעשות שינוי אצלנו

  דברו איתנו, גם אנחנו ההינו שם ויצאנו   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   האם למכון הגמילה ישנו רישיון מתאים להפעלת המקום?

   מכון "מרכז אמיל" פועל תחת רישיון משולב של משרד הבריאות ומשרד הרווחה (רישיון מספר 16/7/11). הרישיון המשולב מאפשר טיפול בגמילה פיזית יחד עם שיקום פסיכו-סוציאלי מהתמכרות לסמים, אלכוהול או תרופות מרשם.

   האם מותר לבקר מטופלים בזמן שהותם במכון?

   קרובי משפחה מורשים לבקר את המטופלים השוהים במכון "מרכז אמיל" לתקופה ממושכת. הביקורים נערכים פעם בשבוע בלבד בימי שלישי בין השעות 14:00 ל-17:00 או בימי שבת בין השעות 13:00 ל-17:00. בכל מקרה, נערכים הביקורים בתיאום מראש עם הצוות הטיפולי.

   כמה זמן נמשך הטיפול?

   פרק הזמן המינימלי לטיפול במכון "מרכז אמיל" הינו חודש (30 יום). אנו ערוכים לקבל מטופל לכל תקופה, החל מחודש אחד ועד לחצי שנה (פרק זמן מקסימלי לטיפול). לכל מטופל מותאמת תוכנית טיפול אישית על-ידי הצוות הטיפולי. בבניית התוכנית נלקחים בחשבון שיקולים, כגון: מצבו הרפואי, ההתקדמות של המטופל, השינוי שחל בו, מידת מוכנותו להתמודד עם המציאות והיבטים טיפוליים נוספים.

   כמה עולה הטיפול במכון השיקום?

   תקופת הטיפול שונה אצל כל מטופל, ובהתאם לכך גם המחיר ותנאי התשלום. לכן, על מנת לברר את כל המידע הרלוונטי לגבי המחיר, ניתן להתקשר אלינו למספר הטלפון: 09-768-48-48 להגיע לפגישת היכרות ללא התחייבות.

   מי עובד במכון השיקום?

   במכון "מרכז אמיל", מועסק צוות רב מקצועי של אנשי מקצוע מסורים אשר מתמחים בטיפול בהתמכרויות. בין אנשי הצוות נמנים רופא נרקולוג, עובדת סוציאלית קלינית ומדריכים ומנחים טיפוליים אשר מקדישים את כל מרצם כדי לסייע לאנשים מכורים אשר זקוקים לעזרה. כל אנשי המקצוע נבחרו בקפידה והם בעלי ניסיון רב, הסמכה, ידע רחב וכמובן בעלי אישיות אכפתית וחמה.

   מתי יודעים שצריך מרכז גמילה מאלכוהול?

   ישנם שני שאלונים ידועים העוזרים לקבוע אם לאדם יש בעיית התמכרות לאלכוהול הדורשת מרכז גמילה להמשך טיפול:

   • CAGE – ראשי תיבות באנגלית לארבע שאלות שיכולות לעזור בקביעת רמת ההתמכרות. במידה ושתיים מהשאלות הללו נענות בחיוב ישנו יותר מסיכוי סביר לכך שהאדם מכור:
   • Cut down: האם האדם אי פעם הרגיש שהוא צריך לצמצם את היקף כמות השתייה שהוא צורך?
   • Annoyed: האם האדם מתעצבן כאשר שואלים אותו על הרגלי השתייה שלו?
   • Guilty: האם אותו אדם חש רגשות אשם לגבי הרגלי השתייה שלו?
   • Eye opener: האם הדבר הראשון שהוא רוצה לעשות כאשר הוא פוקח עיניים בבוקר זה לשתות?

   כאמור, אם שתי תשובות חיוביות זה דגל אדום. אך עם זאת, ישנם הנוטים לייחס חשיבות גדולה יותר לשאלה הרביעית.

   השאלון השני נקרא AUDIT-C ובו נשאלות שלוש שאלות לגבי התדירות והכמויות של האדם אשר צורך אלכוהול.

   1. כמה פעמים צרכת אלכוהול בשנה האחרונה?
   2. כמה משקאות המכילים אלכוהול צרכת ביום רגיל בו אין סיבה לשתות בשנה האחרונה?
   3. כמה פעמים שתית שישה משקאות או יותר בזה אחר זה בשנה האחרונה?

   לכל שאלה ארבע תשובות ולכל תשובה, בשקלול הניקוד נקבע האם יש חשש לאלכוהוליזם. על פי רוב הדעות השאלון השני מדויק יותר מהראשון.

   קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל