instagram facebook whatsapp-call
צור קשר

לקבלת ייעוץ עם הצוות המקצועי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  גמילה מקנאביס

  אמנם רבים מכירים אותו בתור סם קל אשר בעל השפעה מרגיעה, אך בפועל גם הקנאביס הינו בעל פוטנציאל התמכרותי גבוה. התלות הנפשית בו עשויה להיות חזקה מאוד, ואף להגיע למצב בו המכור אינו יכול לדמיין את יומו מבלי שאיפה נוספת רגע לפני העבודה או הלימודים. במידה וגם אתם מרגישים כי הסם השתלט על שגרת יומכם, אנו במרכז אמיל מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולצאת יחד למסע אל עבר חיים אשר נטולי השפעות סמים, כך שניתן יהיה לברך את בואו של כל יום בצורה המפוכחת והבריאה ביותר.

  גמילה מקנאביס – ככה עושים את זה נכון

  עם כל האהבה של אנשים לצמח הפלאים הזה, הרי שקנאביס עלול להביא להתמכרות לא פשוטה בקרב אנשים רבים. כך שבשעה שאתם מרגישים כי האדישות וחוסר העניין בהתמודדות עם אתגרי החיים משתלטים על כל היבט בחייכם, הרי שהגיע הזמן לעשות צעד בכיוון הנכון, לקום מהספה וליצור קשר עם מרכז גמילה מקצועי ומנוסה.

  יש את מי שיכול לנסות להתמודד עם תהליך הגמילה בעצמו, אך רבים עשויים לגלות כי הפסקת הצריכה של הקנאביס עלולה להוביל למצב נפשי לא פשוט, שקיעה לתוך דיכאון, נדודי שינה ואפילו עצבנות. על מנת לצלוח את תהליך הגמילה ולהפיק ממנו את המירב, אל תוותרו על הסיוע המקצועי של מרכז הגמילה.

  בוחרים בעזרה מקצועית ונגמלים מקנביס

  הקנאביס הינו חומר משנה תודעה ועל כן בשעה שמפסיקים את צריכתו, עולה המודעות לכל אותם הדברים המרגיזים שמקיפים אותנו במציאות. נקודה אשר תזכיר לרבים מדוע התחילו לעשן מלכתחילה. הדרך הטובה ביותר להימנע מנפילה לשימוש בחומר זה תהיה קבלת הסיוע המקצועי ממכון הגמילה והשיקום – מרכז אמיל. כאן תוכלו ללמוד להתמודד עם המציאות, על כל צדדיה, בצורה יעילה ובריאה יותר מאשר צריכתו של סם לא חוקי. צרו קשר עם המרכז כבר

  היום והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולענות על כל שאלה בנושא.

  גמילה ממריחואנה

  קנאביס או מריחואנה הינו סם שכבר מזמן הפך לחלק מתרבות המיינסטרים שפשוט מסרב לעצור משנות השישים. הפופולאריות של קנאביס נמצאת בעלייה מתמדת מדור לדור ולצד חקיקה מקלה בשנים האחרונות, השימוש בסם הגיע לגבהים חדשים וכיום הוא הסם הנצרך ביותר בישראל וברוב העולם המערבי. העובדה שעולם המדיה והתרבות ממשיך להשפיע ולגרום לאנשים רבים בכל יום להתנסות בסם שהם חושבים שהוא קל ולא מזיק. אך האמת שהתמכרות לקנאביס היא בעלת השפעות רבות, שחלקן לא נעלמות עד לגמילה מוחלטת מהעשב הירוק. בין התסמינים של שימוש כרוני בקנאביס ניתן למצוא: ירידה ביכולת הזיכרון, איבוד מוטיבציה, פגיעה בשגרת חיים בריאה, פגיעה ביכולת הקוגניטיבית, סרטן ריאות, בצקות בריאות ושאר פגיעות למערכת הנשימה והדם שנגרמות מעישון קנאביס. בשל כך לא מומלץ להקל ראש בתלות בקנאביס ומומלץ מוקדם ממאוחר לפנות לטיפול, שיקום וגמילה מהצמח המשכר.

  תהליך גמילה ממריחואנה

  תהליך הגמילה מקנאביס יכול להיות קשה משאתם חושבים ונלווים אליו מספר תופעות לוואי שפעמים רבות מפתות את המכורים לקנאביס לחזור ולצרוך את העשב הטורדני. בין אותן תופעות לוואי ניתן לזה ליחה כרונית, כאבי ראש, עלייה במתח הנפשי, איבוד העשתונות ועוד. אך אין מה לחשוש תופעות הלוואי הללו לא תמיד מופיעות אצל כל נגמל, הן נמשכות מספר ימים מועט ולכולן ישנם כלים מתאימים שיכולים לעזור למשתקמים להתמודד ולהדוף אותן. גמילה מקנאביס באופן מוצלח יכולה להיעשות רק בתמיכת אנשי מקצוע מיומנים, מסורים ואנושיים שיוכלו לנתב את התהליך לכיוונים הנכונים ולתת מענה ישיר לכל אתגר.

  מרכז אמיל לטיפול בהתמכרות לקנאביס

  המכון לגמילה ושיקום מרכז אמיל הינו מכון לגמילה וטיפול בהתמכרויות שמתמחה בגמילה ממריחואנה ומספק את כל הכלים הדרושים, על מנת לצלוח את המשימה. במרכז אמיל תמצאו את המומחים הטובים ביותר בארץ שפועלים מתוך שליחות ועושים שימוש בשיטות טבעיות ומגוונות. על מנת לספק את הסביבה המתאימה ביותר לתהליך הגמילה מקנאביס. אנו מזמינים אתכם למרכז שלנו בנתניה שנמצא בקרוב לחוף הים ומרכז העיר, בשכונה שקטה ופסטורלית שמספקת את המרחב האולטימטיבי לפתיחת דף חדש בחיים, ללא קנאביס.

  התמכרות לקנאביס

  למרות שאוכלוסיות מסוימות צורכות את צמח הקנאביס או מריחואנה כתרופה והקלה בכאבים פיסיים ורגשיים, צמח הקנאביס בשימוש שלא למטרות רפואיות יכול לגרום פעמים רבות להתמכרות עם צדדים מכוערים מאוד.למרות שלא כל צריכה של קנאביס היא מתוך התמכרות,  צריכה קבוע או יומיומית תוביל לתוצאות הרסניות ולהתמכרות מסוכנת בעלת השפעות שליליות. בין ההשפעות השליליות להתמכרות לקנאביס:

  • חוסר במוטיבציה.
  • שינוי תודעתי.
  • תוקפנות.
  • פגיעה ביכולת הקוגניטיבית בקרב צעירים.
  • התפתחות דיכאון.
  • חרדה.
  • התפתחות תחושות תסכול מהחיים.
  • בעיות שינה.
  • פגיעה ביכולת ההתמצאות.
  • עצלנות.
  • פרנויה.
  • במקרים קיצוניים התפרצויות פסיכוטיות.

  בנוסף מחקרים רבים מצביעים על כך ששימוש יומיומי בקנאביס גורם לאיבוד שליטה בתחומי חיים חיוניים כמו – משפחה, תעסוקה, השכלה, חברה ועוד.

  על כן אין להקל ראש במקרה של קרוב משפחה, בני זוג או חברים שנמצאים במעגל הקנאביס ולהפנות אותם לטיפול מקצועי שיעזור להם להיפטר מההרגל המגונה. על כן מומלץ לפנות למקום שיוכל לספק את המעטפת הבטוחה והחיונית על מנת להתחיל בתוכנית גמילה מהקנאביס ברגל ימין ובסביבה אוהבת ומכילה.

  מרכז אמיל עזרה עם התמכרות לקנאביס

  סביבה אוהבת מכילה ומקצועית כמו שתוכלו למצוא במרכז אמיל לא תוכלו למצוא בכל המדינה, ממוקם בקרבה לחוף הים בנתניה, בסביבה פסטורלית ועוטפת שתשמש עבור כל אחד את המוזה המושלמת לפתיחה בדף חדש בחיים. המכון לגמילה ושיקום מרכז אמיל מתמחה במגוון תוכניות גמילה למגוון רחב של התמכרויות שונות כולל התמכרויות לסמים ובפרט התמכרות לקנאביס. במרכז אמיל דוגלים בטיפול ושיקום מתוך מקום אנושי ומכיל, בשיטות טבעיות שעושות שימוש בדיסציפלינות רבות מפסיכולוגיה לפסיכותרפיה ועוד. כל זאת על מנת לספר את המרחב המושלם ללמידה וצמיחה מחודשת לחיים נטולי קנאביס. הצוות של המרכז מתמחה כבר שנים רבות בטיפולים טבעיים שונים ופועל מתוך שליחות, להטיב עם המשתקמים שנכנסים בדלתנו ונותנים בו אמון. במהלך תהליך הגמילה תוכלו לפגוש באנשים שונים שעברו את אותו תהליך כולל חלק מאנשי הצוות שלנו שמכירים מקרוב את הקושי להיגמל מקנאביס.

  לקבלת ייעוץ עם הצוות המקצועי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   מאמרים נוספים

   post-image
   גמילה ותסמינים מכדורים

   גמילה מכדורים נרקוטים היא גמילה מתרופות מרשם. לא פעם, אנשים סובלים מכאבים קשים אשר בכדי להתמודד איתם הם נדרשים ליטול...

   המשך קריאה
   post-image
   איך ניתן להיגמל מתרופות פסיכיאטריות בצורה בטיחותית

   ישנם סוגים שונים של תרופות אשר השימוש בהן יכול להיות ממכר. מדובר לרוב על תרופות מרשם שיש להן השפעה ברורה...

   המשך קריאה
   post-image
   איך נגמלים בקלות ובמהירות מכדורים?

   תרופות מסוגים שונים עלולות להיות ממכרות בנטילה ממושכת. השימוש בתרופות הללו יכול להיות בעל תופעות לוואי, אך לעיתים לאדם אין...

   המשך קריאה