מוזמנים ליעוץ, ונצא לדרך חדשה  גמילה מקוקאין

  השימוש בקוקאין מביא להשפעה רבה וארוכת טווח על המכור, זאת בין אם מדובר על תסמינים פיזיולוגיים או נפשיים. כך שהדבר הופך את תהליך גמילה מקוקאין למורכב ומאתגר. על מנת להשלים את התהליך בצורה היעילה ביותר ולקבל את התמיכה המתאימה בעת התמודדות עם תסמיני הגמילה השונים, מומלץ יהיה ליצור קשר עם מרכז אמיל. במרכז תוכלו ללמוד כיצד ניתן יהיה לחיות מעתה והלאה מבלי להשתמש בסמים, באלכוהול או בתרופות. כך תוכלו לסלול לעצמכם את הדרך אל עבר עבודה, לימודים, משפחה וחיים נוחים, אוהבים, תומכים ובריאים הרבה יותר.

  גמילה מקוקאין בעזרתו של מרכז גמילה מקצועי

  השפעתו הכימית של הקוקאין באזורים מסוימים במוח מביאה להגברה של הפעילות המוטורית והנפשית, היא תביא לדיכוי של תחושת הרעב והצמא ומשרה תחושת אופוריה כמו גם תחושה של יכולת פיזית מוגברת. בשעה שנעצרת הצריכה של הסם והוא יוצא מהמערכת, המכור עשוי לחוות תסמיני גמילה אשר מוכרים לרבים בתור "קריז". התמודדות גופנית זו עשויה להיות מאתגרת במידה ומתבצעת ללא פיקוח של אנשי מקצוע ורפואה.

  על כן מומלץ יהיה לפנות אל מרכז גמילה מקצועי אשר יוכל ללוות אתכם בכל שלך לאורכה של גמילה מקוקאין. זאת גם הרבה לאחר סיומה של הגמילה הפיזית. השיקום הנפשי והפסיכולוגי ידרוש ללא ספק את מעורבותם של עובדים סוציאליים, מדריכים ואף מטפלים מוסמכים אשר יספקו את רשת התמיכה הצמודה אשר תלווה אתכם בכל שלבי הגמילה.

  בוחרים בחיים בריאים ונטולי סמים

  תופעת ההתמכרות לקוקאין הינה נפוצה למדי. השימוש בסם זה נרחב בקרב אנשים רבים ופעמים רבות יהיה מלווה בצריכת אלכוהול מופרזת. השילוב המסוכן של השניים עלול להוביל להתנהגות הרסנית ופגיעה גם כלפי האנשים הקרובים לכם ביותר. בכדי לשבור את המעגל הזה ולצאת לדרך חדשה שתוביל אתכם לחיים בריאים יותר, אנו במרכז השיקום והגמילה – מרכז אמיל, מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כבר היום. צוות המרכז כולל את אנשי המקצוע המובילים בתחומם אשר מוכנים ומזומנים לעמוד לשירותכם.

  שתפו את הפוסט עם חברים:

  בואו לעשות שינוי אצלנו

  דברו איתנו, גם אנחנו ההינו שם ויצאנו   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   האם למכון הגמילה ישנו רישיון מתאים להפעלת המקום?

   מכון "מרכז אמיל" פועל תחת רישיון משולב של משרד הבריאות ומשרד הרווחה (רישיון מספר 16/7/11). הרישיון המשולב מאפשר טיפול בגמילה פיזית יחד עם שיקום פסיכו-סוציאלי מהתמכרות לסמים, אלכוהול או תרופות מרשם.

   האם מותר לבקר מטופלים בזמן שהותם במכון?

   קרובי משפחה מורשים לבקר את המטופלים השוהים במכון "מרכז אמיל" לתקופה ממושכת. הביקורים נערכים פעם בשבוע בלבד בימי שלישי בין השעות 14:00 ל-17:00 או בימי שבת בין השעות 13:00 ל-17:00. בכל מקרה, נערכים הביקורים בתיאום מראש עם הצוות הטיפולי.

   כמה זמן נמשך הטיפול?

   פרק הזמן המינימלי לטיפול במכון "מרכז אמיל" הינו חודש (30 יום). אנו ערוכים לקבל מטופל לכל תקופה, החל מחודש אחד ועד לחצי שנה (פרק זמן מקסימלי לטיפול). לכל מטופל מותאמת תוכנית טיפול אישית על-ידי הצוות הטיפולי. בבניית התוכנית נלקחים בחשבון שיקולים, כגון: מצבו הרפואי, ההתקדמות של המטופל, השינוי שחל בו, מידת מוכנותו להתמודד עם המציאות והיבטים טיפוליים נוספים.

   כמה עולה הטיפול במכון השיקום?

   תקופת הטיפול שונה אצל כל מטופל, ובהתאם לכך גם המחיר ותנאי התשלום. לכן, על מנת לברר את כל המידע הרלוונטי לגבי המחיר, ניתן להתקשר אלינו למספר הטלפון: 09-768-48-48 להגיע לפגישת היכרות ללא התחייבות.

   מי עובד במכון השיקום?

   במכון "מרכז אמיל", מועסק צוות רב מקצועי של אנשי מקצוע מסורים אשר מתמחים בטיפול בהתמכרויות. בין אנשי הצוות נמנים רופא נרקולוג, עובדת סוציאלית קלינית ומדריכים ומנחים טיפוליים אשר מקדישים את כל מרצם כדי לסייע לאנשים מכורים אשר זקוקים לעזרה. כל אנשי המקצוע נבחרו בקפידה והם בעלי ניסיון רב, הסמכה, ידע רחב וכמובן בעלי אישיות אכפתית וחמה.

   מתי יודעים שצריך מרכז גמילה מאלכוהול?

   ישנם שני שאלונים ידועים העוזרים לקבוע אם לאדם יש בעיית התמכרות לאלכוהול הדורשת מרכז גמילה להמשך טיפול:

   • CAGE – ראשי תיבות באנגלית לארבע שאלות שיכולות לעזור בקביעת רמת ההתמכרות. במידה ושתיים מהשאלות הללו נענות בחיוב ישנו יותר מסיכוי סביר לכך שהאדם מכור:
   • Cut down: האם האדם אי פעם הרגיש שהוא צריך לצמצם את היקף כמות השתייה שהוא צורך?
   • Annoyed: האם האדם מתעצבן כאשר שואלים אותו על הרגלי השתייה שלו?
   • Guilty: האם אותו אדם חש רגשות אשם לגבי הרגלי השתייה שלו?
   • Eye opener: האם הדבר הראשון שהוא רוצה לעשות כאשר הוא פוקח עיניים בבוקר זה לשתות?

   כאמור, אם שתי תשובות חיוביות זה דגל אדום. אך עם זאת, ישנם הנוטים לייחס חשיבות גדולה יותר לשאלה הרביעית.

   השאלון השני נקרא AUDIT-C ובו נשאלות שלוש שאלות לגבי התדירות והכמויות של האדם אשר צורך אלכוהול.

   1. כמה פעמים צרכת אלכוהול בשנה האחרונה?
   2. כמה משקאות המכילים אלכוהול צרכת ביום רגיל בו אין סיבה לשתות בשנה האחרונה?
   3. כמה פעמים שתית שישה משקאות או יותר בזה אחר זה בשנה האחרונה?

   לכל שאלה ארבע תשובות ולכל תשובה, בשקלול הניקוד נקבע האם יש חשש לאלכוהוליזם. על פי רוב הדעות השאלון השני מדויק יותר מהראשון.

   קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל