instagram facebook whatsapp-call
צור קשר

לקבלת ייעוץ עם הצוות המקצועי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  גמילה מקוקאין

  השימוש בקוקאין מביא להשפעה רבה וארוכת טווח על המכור, זאת בין אם מדובר על תסמינים פיזיולוגיים או נפשיים. כך שהדבר הופך את תהליך גמילה מקוקאין למורכב ומאתגר. על מנת להשלים את התהליך בצורה היעילה ביותר ולקבל את התמיכה המתאימה בעת התמודדות עם תסמיני הגמילה השונים, מומלץ יהיה ליצור קשר עם מרכז אמיל. במרכז תוכלו ללמוד כיצד ניתן יהיה לחיות מעתה והלאה מבלי להשתמש בסמים, באלכוהול או בתרופות. כך תוכלו לסלול לעצמכם את הדרך אל עבר עבודה, לימודים, משפחה וחיים נוחים, אוהבים, תומכים ובריאים הרבה יותר.

  גמילה מקוקאין בעזרת מרכז גמילה

  השפעתו הכימית של הקוקאין באזורים מסוימים במוח מביאה להגברה של הפעילות המוטורית והנפשית, היא תביא לדיכוי של תחושת הרעב והצמא ומשרה תחושת אופוריה כמו גם תחושה של יכולת פיזית מוגברת. בשעה שנעצרת הצריכה של הסם והוא יוצא מהמערכת, המכור עשוי לחוות תסמיני גמילה אשר מוכרים לרבים בתור "קריז". התמודדות גופנית זו עשויה להיות מאתגרת במידה ומתבצעת ללא פיקוח של אנשי מקצוע ורפואה.

  על כן מומלץ יהיה לפנות אל מרכז גמילה מקצועי אשר יוכל ללוות אתכם בכל שלך לאורכה של גמילה מקוקאין. זאת גם הרבה לאחר סיומה של הגמילה הפיזית. השיקום הנפשי והפסיכולוגי ידרוש ללא ספק את מעורבותם של עובדים סוציאליים, מדריכים ואף מטפלים מוסמכים אשר יספקו את רשת התמיכה הצמודה אשר תלווה אתכם בכל שלבי הגמילה.

  בוחרים בחיים בריאים ונטולי סמים

  תופעת ההתמכרות לקוקאין הינה נפוצה למדי. השימוש בסם זה נרחב בקרב אנשים רבים ופעמים רבות יהיה מלווה בצריכת אלכוהול מופרזת. השילוב המסוכן של השניים עלול להוביל להתנהגות הרסנית ופגיעה גם כלפי האנשים הקרובים לכם ביותר. בכדי לשבור את המעגל הזה ולצאת לדרך חדשה שתוביל אתכם לחיים בריאים יותר, אנו במרכז השיקום והגמילה – מרכז אמיל, מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כבר היום. צוות המרכז כולל את אנשי המקצוע המובילים בתחומם אשר מוכנים ומזומנים לעמוד לשירותכם.

  גמילה מקוקאין בצורה נכונה

  קוקאין הינו סם שהתחיל את דרכו כתרופה ממריצה ולו השפעות פיזיות ונפשיות הכוללות תחושה עזה של אושר, עוררות מינית, אובדן קשר עם המציאות ותסיסה. הו נחשב לסם לעשירים בשל מכירו היקר ולכן משמש גם כסמל סטאטוס עבור בליינים, אנשי עסקים ותעשיית הבידור. תהליך גמילה מסם הקוקאין הוא אחד מתהליכי הגמילה הקשים ביותר לצלוח, זאת בשל המורכבות של החומר והשפעותיו הקשות על המוח ומערכת התגמול שבו, לצד הפגיעה והשינוי בהתנהגות של אנשים שמכורים לקוקאין. גמילה מקוקאין גוררת תסמינים פיזיים ונפשיים קשים ומאתגרים להתמודדות לבד, לצד העובדה שהפיתוי מהסם גורם למשתקמים שאינם מצוידים בכלים הנכונים ליפול שוב לשימוש בסם. על מנת לתת מענה מתאים לתהליך גמילה שכזה מומלץ להתייעץ, להתלוות ולהיעזר באנשי מקצוע שמטפלים במרכז מבודד, באווירה פסטורלית שתחזק את התהליך ותאפשר סביבה מכילה ומדרבנת. על מנת לפתוח בדף חדש בחיים נטול תלות בסם היקר וההרסני, מומלץ לפנות למרכז מומחה שיידע לפתור כל בעיה שעלולה לעלות באופן אנושי, מקצועי, מסור ועוטף. מרכז ייחודי שדוגל בשיטות טבעיות, בתהליך סבלני, ייסודי, מתחשב וייחודי.

  גמילה מקוקאין במרכז אמיל

  חשוב להתחיל את התהליך בליווי והדרכה של מרכז מקצועי ומנוסה. מרכז אמיל הינו מכון לגמילה, טיפול ושיקום במתמכרים אשר מתמחה בגמילה מהתמכרויות שונות כולל גמילה מקוקאין. מרכז אמיל מתגאה בצוות מומחים הפועל במישורים שונים על מנת לבצע את תהליך הגמילה על הצד הטוב ביותר, תוך כדי שימוש במגוון רחב של כלים. הצוות במרכז אמיל עושה שימוש בשיטות, כגון: טיפול פסיכולוגי, טיפול באמצעות פסיכותרפיה, טיפול התנהגותי, טיפול תרופתי, טיפול נפשי, טיפול בעיסוק וכל זאת לצד בנייה וליווי במהלך כל תהליך השיקום.

  תהליך השיקום והגמילה במרכז אמיל כולל התאמות ייחודיות, שינוי אורח החיים והצטיידות של המשתקמים במגוון כלים ממגוון שיטות שונות ומצריך התגייסות של כל הגורמים המעורבים על מנת לבצעו על הצד הטוב ביותר.
  צרו עימנו קשר ואנו נשמח לספר לכם על תהליך הגמילה מקוקאין, תהליך ייחודי מסוגו בארץ ששם את האדם במרכז ופועל מתוך אהבה והכלה.

  התמכרות לקוקאין

  קוקאין הינו אחד מהסמים הממכרים ביותר שמלבד למחיר הגדול שהוא גובה מהכיס הוא גובה מחיר גדול יותר מהאישיות, הנפש ותמצית החיים של המכורים אליו. למרות המוניטין הנוצץ של הסם מדובר בסם ממכר מאוד שפוגע במערכת התגמול במוח ובהולכה העצבית, באופן שעלול להותיר את המכורים לקוקאין מצולקים במוחם ונפשם לתמיד, במיוחד בהעדר מענה נכון בזמן הנכון.

  הניסיון להיגמל מקוקאין הינו משימה לא פשוטה, שמצריכה את הייעוץ וההכוונה של אנשי מקצוע מיומנים על מנת להבטיח את היתכנות הגמילה. שיטות רבות קיימות לטיפולי גמילה מהתמכרות לקוקאין כאשר המוצלחות מביניהן ידועות במענה הרב מערכתי אותו הן מספקות למשתקמים במהלך התהליך המאתגר. אכן גמילה מקוקאין נחשבת לאחת הגמילות המאתגרות שקיימות ומצריכה הפניית אנרגיה ומשאבים רבה, על מנת להבטיח שהמשתקמים לא יחזרו לשימוש בסם בסיום תוכנית הגמילה. לכן מומלץ לפנות לאנשי מקצוע ומכון לגמילה ושיקום שיוכלו לספק מענה שונה מול כל גורם ובעיה שעלולים להתעורר במהלך התהליך. רק בהמצאות צוות מקצועי והמתקנים הנכונים ניתן לעזור למכורים לקוקאין לפתוח בדף חדש בחייהם, נטול תלות בקוקאין ומצוידים בידע והמיומנויות הדרושים להתמדה.

  התמכרות לקוקאין מטפלים במרכז אמיל

  מרכז אמיל הינו מרכז ייחודי שממוקם בקרבת חוף הים בנתניה, באזור פסטורלי ושקט, במבנה שכל פינה בו תוכננה במטרה לספק את המרחב האולטימטיבי לתובנות ושינוי בחיים. המרכז פועל מתוך אמונה בצורך להציב את האדם וצרכיו במרכז תהליך הגמילה ועושה שימוש בשיטות טבעיות, ייחודיות ומוכחות על מנת לספק את המעטפת האנושית שתאפשר למשתקמים שלנו להיפרד מכל התמכרות כולל ההתמכרות לקוקאין. אנשי המקצוע במרכז אמיל פועלים בשימוש בגישות שונות מעולם הפסיכולוגיה, השיקום והרוח על מנת לספק קרקע פורייה לגדילה מחודשת.

  המרכז שלנו תוכנן בהקפדה על מנת לספק את הידע והכלים הדרושים על מנת לאפשר למשתקמים משימוש בקוקאין את המקום לצלוח את תהליך הגמילה המייגע והקשה מסם הקוקאין. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כבר היום ולשמוע מצוות המומחים שלנו כיצד אנו יכולים לעזור לכם או לבני משפחתכם או חברים קרובים לפתוח בדף חדש של חיים ללא קוקאין.

  לקבלת ייעוץ עם הצוות המקצועי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   מאמרים נוספים

   post-image
   גמילה ותסמינים מכדורים

   גמילה מכדורים נרקוטים היא גמילה מתרופות מרשם. לא פעם, אנשים סובלים מכאבים קשים אשר בכדי להתמודד איתם הם נדרשים ליטול...

   המשך קריאה
   post-image
   איך ניתן להיגמל מתרופות פסיכיאטריות בצורה בטיחותית

   ישנם סוגים שונים של תרופות אשר השימוש בהן יכול להיות ממכר. מדובר לרוב על תרופות מרשם שיש להן השפעה ברורה...

   המשך קריאה
   post-image
   איך נגמלים בקלות ובמהירות מכדורים?

   תרופות מסוגים שונים עלולות להיות ממכרות בנטילה ממושכת. השימוש בתרופות הללו יכול להיות בעל תופעות לוואי, אך לעיתים לאדם אין...

   המשך קריאה