מוזמנים ליעוץ, ונצא לדרך חדשה  גמילה מהתמכרויות

  שירותיו של מכון הגמילה והשיקום – מרכז אמיל, כוללים סיוע על ידי אנשי המקצוע המיומנים בתחומם בעת גמילה מהתמכרויות מסוגים שונים. כך שבשעה שאתם רואים כי ההתמכרות תפסה חזקה על חייכם, צרו קשר עם המרכז ללא היסוס, ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בסלילת הדרך אל עבר חיים בריאים יותר בהם ההתמכרות לא תהיה זו אשר תשלוט על החיים שלכם.

  גמילה מהתמכרויות

  גמילה מהתמכרויות – נקודות חשובות שכדאי להכיר

  גמילה מהתמכרויות אינה פשוטה כלל וכלל, זאת בין אם מדובר על התמכרות לסמים, אלכוהול או הימורים. על מנת להכיר את התחום מעט טוב יותר, המשיכו לקרוא:

  • אבחון התמכרות – בשלב הראשון חשוב יהיה לוודא כי אכן מדובר בהתמכרות. את הדרך אליה ניתן יהיה לאפיין בשלושה שלבים: שימוש>שימוש לרעה>התמכרות. חשוב לציין נקודה זו בכדי להבדיל כי אמנם כוס יין לפני השינה אינה נחשבת כאלכוהוליזם, אך בשלב בו אין אתם יכולים להעביר רגע ללא האלכוהול, לדוגמא, ולא יכולים לדמיין מצב בו אינכם שותים, הרי שהדבר עשוי להצביע על התמכרות.
  • התאמה של טיפול – לאחר אבחון מדויק של הבעיה, ניתן יהיה לעבור להתאמה של טיפולי גמילה מהתמכרויות. את הטיפולים יתאימו בעבורכם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, כך יפרידו גם את שלבי הגמילה הפיזית לצד השיקום הנפשי והרגשי שחייב להתבצע גם הוא.
  • חזרה לחיים נורמטיביים – הגמילה לא תהיה שלמה ללא הקניית הכישורים הנדרשים לשם חזרה לחיים נורמטיביים ובריאים יותר ללא נוכחותו של הגורם הממכר בחייכם, ואפילו גם במידה והוא יהיה נוכח שם.

  אנשי המקצוע המובילים לשירותכם

  מכון הגמילה – מרכז אמיל, מעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע מובילים בתחומם אשר בעלי ניסיון רב שנים בעבודתם. כך למעשה תוכלו גם אתם להיעזר בסיוע המקצועי של פסיכיאטרים, נרקולוגים, עובדים סוציאליים, מטפלים, מדריכים סוציאליים ועוד. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המרכז ולקבל את הסיוע הנחוץ לשם מציאת דרך ההתמודדות היעילה ביותר בעבורכם עם ההתמכרות שתפסה חזקה על חייכם.

   

  תהליך גמילה מהתמכרויות

  תהליך גמילה מהתמכרויות הינו תהליך ארוך ויסודי שהצורך אליו ברגע שהמכור ומשפחתו מבינים שנחצה הגבול  בין הרגל מגונה לבין התמכרות הרסנית. התמכרות הינה תהליך אנושי שפוגש כל בן אנוש במהלך חייו, כאשר חלק מהתמכרויות אינו הרסני ואף יכול לעודד התנהגות חיובית כמו התמכרות לספורט. אם זאת ישנן התמכרויות רבות שזקוקות למענה מיידי בשל הפגיע האנושה לרווחה הנפשית, הפיזית והכלכלית של המכור. התמכרות יכולה להיות למגוון רחב של אובייקטים מתרופות, סמים (קלים וקשים), הימורים, סיגריות, אלכוהול, הימורים ועוד. לצערנו הרב התמכרויות אלו נוטות להעניק למכורים כלי בעזרתו הם יכולים לשכוח מקשיי המציאות ולברוח לעולם של עונג. בשל כל הנאמר להנ"ל התמכרות הינה יכולה להתפתח לבעיה רצינית שהפתרון הרצוי לבעיה זאת הוא תהליך גמילה, יסודי, אנושי, מקצועי, אמין ופשוט הפתרון המתבקש וההכרחי במצבים אלו. על מנת לבצע את תהליך הגמילה על הצד הטוב ביותר מתחילתו ועד סופו מומלץ לפנות למרכז שמילה ושיקום מקצועי, אמין ומסור, המתהדר בשנים רבות של ניסיון בתחום הגמילה מהתמכרויות שונות.

  מרכז אמיל – גמילה מהתמכרויות

  המכון הטוב ביותר בארץ בשנים האחרונות לגמילה מהתמכרויות הינו מרכז אמיל – מרכז גמילה ושיקום מהתמכרויות, הממוקם בנתניה. המרכז דוגל בשיטות טיפול הומניות, המתבסס בעיקרו על טיפול קוגניטיבי, פסיכו-סוציאלי ארוך, שנעזר בכלים מעולם הפסיכותרפיה, ללא שימוש בתרופות פסיכיאטריות או בתחליפי סם כלשהם.
  מרכז אמיל מעסיק מגוון רחב של אנשי מקצוע מנוסים בתחומים שונים של התמכרויות והפרעות נפשיות, התנהגותיות שיכולות בתורן להוביל להתמכרות. אנו מאמינים בלימוד כלים חיוניים למערך חיים תקין, בריא ששם את האדם, משפחתו ואהוביו במרכז הבמה ומנסה לטפל מן היסוד בכל טראומה או קושי שמתדלק את ההתמכרות ההרסנית.
  תהליך הגמילה במרכז אמיל עושה שימוש בכלים המתקדמים, מוכחים, לצד יחס אנושי ומכיל באווירה פסטורלית שגם קרובה לחוף הים וגם למוקדים חשובים במרכז העיר. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולשמוע על מגוון הטיפולים השונים שלנו, עבור כל התמכרות, תהליך גמילה אנושי, מקצועי, מתקדם וייחודי מסוגו בארץ במטרה לעזור ליותר ויותר אנשים לראות את האור.

  שתפו את הפוסט עם חברים:

  בואו לעשות שינוי אצלנו

  דברו איתנו, גם אנחנו ההינו שם ויצאנו   קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל