מוזמנים ליעוץ, ונצא לדרך חדשה  גמילה מהרואין

  הרואין הוא אחד מהסמים הקשים ביותר, הוא שייך למשפחת האופיאטיים ומביא לחוויה רגשית ופיזית עוצמתית אשר קוסמת לרבים. אך לאחר סיום השפעתו של הסם, אנשים רבים מוצאים את עצמם צמאים לחוות את אותה התחושה בשנית, להתנתק מכל מכאוביהם ולשקוע בבועה של תחושת עילוי. גמילה מהרואין היא תהליך מורכב, אשר מוטב יהיה לבצע בעזרתו המקצועית והמנוסה של מכון הגמילה והשיקום – מרכז אמיל. יחד נוכל לסלול את הדרך לחיים נטולי סמים בהם השליטה נמצאת בידיים שלכם ולא בידיה של ההתמכרות השתלטנית הזו.

  על תסמיני גמילה מהרואין והתמודדות איתם

  ההרואין מהווה למעשה נגזרת מסוימת של צמח האופיום ובעל השפעה דומה על הגוף. רבים אשר מצאו את עצמם מכורים לסם הקשה הזה, עשויים לגלות במהרה כי ניסיון גמילה מהרואין עשוי להיות מאתגר במיוחד. זאת בעיקר לאור העובדה כי תהליך הגמילה עשוי להיות מלווה בתסמיני גמילה שונים אשר הפוכים להשפעתו של ההרואין:

  • כאבים חזקים ורגישות יתר לכאב.
  • בחילות עזות.
  • שלשול.
  • הזעה.
  • עוררות.
  • לחצים.
  • קצב לב מואץ ועלייה בלחץ הדם.
  • מרדה מוגברת.
  • מצב רוח ירוד.
  • תוקפנות.
  • נדודי שינה.
  • ועוד.

  על מנת להתמודד בצורה יעילה עם תסמיני הגמילה השונים, בין אם מדובר על התסמינים פיזיולוגיים או הפסיכולוגיים, הרי שמומלץ יהיה לפנות אל מרכז גמילה מקצועי אשר יכול לספק בעבורכם את רשת התמיכה הנחוצה. זו תהווה אתדרך הטיפול היעילה ביותר להתמודדות עם התמכרות לסמים קשים, כשההרואין ביניהם.

  גמילה מהרואין – לא מתמודדים לבד

  מכורים רבים מתקשים להתמודד עם מצבם לבד, והמחשבה על גמילה עשויה להפוך את עולם כיוון שלא מעטים מאמינים כי הם נמצאים במלחמה זו לגמרי לבד. במידה ואתם נמנים עם אנשים אלו, זכרו כי אתם ממש לא חייבים להתמודד בכוחות עצמכם עם תהליך הגמילה המאתגר. מרכז אמיל – גמילה ושיקום, מתמחה בסיוע בהתמודדות עם גמילה מהתמכרויות שונות. המרכז כולל את אנשי המקצוע המובילים והמנוסים בתחומם אשר יעמודו לצדכם בכל שלבי הגמילה.

  תהליך גמילה מהרואין

  הרואין הינו הסם הנרקוטי מהקשים והממכרים ביותר שקיימים, בן למשפחת הסמים האופיאטיים, הוא מיוצר מהשרף של פרג האופיום וכמו סמים רבים התחיל את דרכו כתרופה לשיכוך כאבים. ברגע שההרואין מגיע למערכת העצבים המרכזית הוא גורם להפרשה מסיבית של סרוטונין ודופמין, שהינם הורמונים שגורמים לתחושת אושר. צריכת הרואין גורמת למערכות התגמול במוח לזעזוע ופוגעת פעמים רבות ביכולת של המכור ליהנות מדברים אלמנטאריים. בנוסף צריכת הרואין גורמת לתחושות ממסטלות ברמה הנפשית והפיזית בעוצמה רבה, שאנשים רבים מוצאים מושכת כדרך מפלט מקשיי החיים, טראומות ועוד. התמכרות להרואין נחשבת לאחת מההתמכרויות הקשות ביותר וכוללת פן פיזי, נפשי, רגשי והתנהגותי אשר נלווה לתסמיני גמילה מחמורים אופיאטיים כמו הרואין. בשל זאת הגמילה מהרואין הינה מסע מורכב, אשר ניתן לצלוח רק בליווי והדרכה מקצועית, איכותית, אוהבת ומנוסה של מרכז לגמילה ושיקום הטוב ביותר שקיים. רק מרכז לשיקום וגמילה איכותי, אמין ומנוסה יכול להתמודד ולצלוח את האתגרים שמערימה הגמילה מהתמכרות לסם האופיאטי.

  מרכז גמילה מהרואין

  תהליך גמילה מהרואין הינו אחד מתהליכי הגמילה המאתגרים והקשים לצלוח בשל המורכבות של החומר והשפעותיו הקשות על המוח וההתנהגות של אנשים המכורים אליו. לכן מוטב לצאת למסע המאתגר בליווי והדרכה של מרכז כמו מרכז אמיל שהינו מכון לגמילה, טיפול ושיקום במתמכרים אשר מתמחה בגמילה מהרואין. המכון לגמילה ושיקום – מרכז אמיל מתהדר בצוות מומחים הפועל במישורים שונים על מנת לבצע את תהליך הגמילה על הצד הטוב ביותר, תוך כדי שימוש במגוון רחב של כלים הניגשים לבעיה מזוויות שונות, כגון: טיפול פסיכולוגי, בנייה וליווי בתהליך השיקום, טיפול התנהגותי, טיפול תרופתי, טיפול נפשי, טיפול בעיסוק ועוד.
  תהליך השיקום והגמילה של המרכז כולל התאמות ייחודיות, שינוי אורח החיים והצטיידות במגוון כלים ממגוון שיטות שונות ומצריך התגייסות של כל הגורמים המעורבים על מנת לבצעו על הצד הטוב ביותר.
  צרו עימנו קשר ואנו נשמח לספר לכם על תהליך הגמילה הקפדני, מקצועי ואמין שלנו וכיצד אנו מתאימים אותו בהתאם לצרכיו של כל משתקם במטרה לחיים חופשיים מהסם הנורא.

  Credit: Pixabay.com

  התמכרות להירואין

  הרואין הינו סם קשה מאוד שמראהו של אבקה לבנה או חומה או חומר שחור ודביק. זוהי תרופה אופיאטית שמופקת מהחומר מורפיום, שהינו חומר טבעי הנקטף מהזרע של צמח הפרג האסייתי. ניתן לערבב אותו במים ולהזריק אותו באמצעות מחט. ניתן גם לעשן הרואין או להסניף דרך האף. כל הדרכים האלה לקחת הרואין שולחות אותו לאזורים האחראים על תגמול במוח ומהר מאוד, מה שבהתאם הופך אותו לממכר מאוד. בעיות בריאותיות גדולות מהרואין כוללות הפלות, דלקות לב ומוות כתוצאה ממנת יתר. אנשים המזריקים את התרופה מסתכנים גם במחלות זיהומיות, כולל HIV/איידס צהבת ועוד. שימוש קבוע בהרואין יוביל לפיתוח סיבולת, המשמעות של כך היא שמשתמשים זקוקים ליותר ויותר מנות כדי לחוות את אותה השפעה. במינונים גבוהים יותר לאורך זמן, הגוף הופך להיות תלוי בהרואין. אם משתמשים תלויים מפסיקים הרואין, יש להם תסמיני גמילה. תסמינים אלה כוללים אי שקט, כאבי שרירים ועצמות, שלשולים והקאות, והבזקים הקרים.

  התמכרות להירואין דרכי טיפול

  תהליך הטיפול והגמילה מהירואין הינו תהליך מאתגר שמפגיש את המכורים בכל רגע עם הקשיים הנפשיים והפיסיים, מהקשים ביותר הידועים בעולם הגמילה מחומרים אסורים.
  על מנת לצלוח את תהליך הגמילה מהירואין אותם מכורים נזקקים למענה רב מערכתי ואנושי, כזה שיידע לעטוף אותם בידע, הכוונה וליווי לכיוון עולם חדש ובריא. במטרה לעצור את ההתמכרות לסם הזה מומלץ לפנות לאנשי מקצוע, במקום מבודד מהסביבה הטבעית של המכורים. מקום שמסוגל להכיל את מגוון הקשיים שמעלה ההתמכרות להירואין, מתוך אהבה, מסירות ומקצועיות.

  מרכז אמיל

  המקום הטוב ביותר בארץ לגמילה ושיקום מהתמכרות לסם ההירואין הוא מרכז אמיל. מרכז גמילה המתמחה בשיטות טבעיות, אנושיות, מגוונות ומוכחות. במהלך תהליך הגמילה במרכז אמיל המשתקמים רוכשים כלים המאפשרים להם לצמוח מחדש, להבריא ולהתמיד בהחלטה לחיים בריאים ונטולי הירואין. המרכז ממוקם ליד חוף הים בנתניה באזור שקט ורגוע ונבנה מתוך מחשבה רבה שהוכוונה על ידי הרצון ליצור מרחב בטוח, מכיל ומזמין כלפי שינויים חיוביים. אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר כבר היום ולשמוע מצוות היועצים שלנו על תהליך הגמילה הטבעי והייחודי של המרכז.

  שתפו את הפוסט עם חברים:

  בואו לעשות שינוי אצלנו

  דברו איתנו, גם אנחנו ההינו שם ויצאנו   קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל