מוזמנים ליעוץ, ונצא לדרך חדשה  גמילה מהימורים

  יש את מי שממלא לוטו מפעם לפעם, יש את מי שמהמר על משחקי קלפים באינטרנט ואחרים לא מצליחים לעצור את הדחף להמר בכל דרך אפשרית, בין אם קנייה אובססיבית של כרטיסי גירוד ובין אם מעבר למועדוני קזינו מחתרתיים בהם נוטים לבזבז את כל כספם בניסיון להשיג את הריגוש המושלם. אין ספק כי במצבים הללו גמילה מהימורים תהיה חיונית, כך שמוטב יהיה לפנות בהקדם האפשרי אל מכון הגמילה והשיקום – מרכז אמיל.

  Cards and chips for poker on green table

  על גמילה מהימורים במסגרתו של מרכז גמילה מקצועי

  תופעת התמכרות להימורים הינה נגע חברתי הרסני אשר עשוי להשפיע לרעה על כל היבט בחייו של האדם. בשעה עיקר תשומת ליבו נתונה להימורים, הרי ששאר התחומים בחייו מתגמדים, לרבות הקשרים הזוגיים והמשפחתיים ואף מקום העבודה. מעבר לכך, המכור להימורים עשוי לאבד סכומי כסף עצומים, דבר אשר עלול לדחוק אותו לפינה ולאלץ אותו לפנות אל השוק האפור בחיפוש הלוואה נוספת.

  אין צל של ספק, גמילה מהימורים הינה חיונית בעבור כל אדם שמוצא את עצמו נשלט על ידי ההתמכרות שלו. תהליך זה, כאשר מתבצע בצורה מסודרת ועל ידי אנשי המקצוע הנכונים, יוכיח את עצמו כיעיל ויעניק למטופל את הכלים הנחוצים לו גם לשם התמודדות עם חייו ללא הישענות על ההימורים כמקור לריגוש או תקווה לרווחים כלכליים עצומים ודמיוניים ללא השקעה.

  בוחרים להשקיע בתהליך הגמילה

  חשוב לציין כי תהליך הגמילה יהיה תלוי רובו ככולו בנכונות שלכם להתמיד בטיפול ולהשקיע מאמצים וזמן בתהליך. כל מכור אשר מגיע למרכז אמיל יוכל לקבל את העזרה לה הוא זקוק מידיו של צוות מקצועי רב, הכולל בין היתר גם עובדת סוציאלית קלינית, פסיכיאטר-נרקולוג, מדריכים פסיכו-חינוכיים ומטפלים מוסמכים. כך שבמידה ואתם מכורים להימורים או רואים כי האנשים היקרים לכם נפלו אל התמכרות קשה והרסנית זו, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המרכז עוד היום לשם קבלת הייעוץ והתמיכה המקצועית שתסייע לכם לחזור לחיים בריאים בהם ההתמכרות אינה שולטת עוד.

  שתפו את הפוסט עם חברים:

  בואו לעשות שינוי אצלנו

  דברו איתנו, גם אנחנו ההינו שם ויצאנו   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   האם למכון הגמילה ישנו רישיון מתאים להפעלת המקום?

   מכון "מרכז אמיל" פועל תחת רישיון משולב של משרד הבריאות ומשרד הרווחה (רישיון מספר 16/7/11). הרישיון המשולב מאפשר טיפול בגמילה פיזית יחד עם שיקום פסיכו-סוציאלי מהתמכרות לסמים, אלכוהול או תרופות מרשם.

   האם מותר לבקר מטופלים בזמן שהותם במכון?

   קרובי משפחה מורשים לבקר את המטופלים השוהים במכון "מרכז אמיל" לתקופה ממושכת. הביקורים נערכים פעם בשבוע בלבד בימי שלישי בין השעות 14:00 ל-17:00 או בימי שבת בין השעות 13:00 ל-17:00. בכל מקרה, נערכים הביקורים בתיאום מראש עם הצוות הטיפולי.

   כמה זמן נמשך הטיפול?

   פרק הזמן המינימלי לטיפול במכון "מרכז אמיל" הינו חודש (30 יום). אנו ערוכים לקבל מטופל לכל תקופה, החל מחודש אחד ועד לחצי שנה (פרק זמן מקסימלי לטיפול). לכל מטופל מותאמת תוכנית טיפול אישית על-ידי הצוות הטיפולי. בבניית התוכנית נלקחים בחשבון שיקולים, כגון: מצבו הרפואי, ההתקדמות של המטופל, השינוי שחל בו, מידת מוכנותו להתמודד עם המציאות והיבטים טיפוליים נוספים.

   כמה עולה הטיפול במכון השיקום?

   תקופת הטיפול שונה אצל כל מטופל, ובהתאם לכך גם המחיר ותנאי התשלום. לכן, על מנת לברר את כל המידע הרלוונטי לגבי המחיר, ניתן להתקשר אלינו למספר הטלפון: 09-768-48-48 להגיע לפגישת היכרות ללא התחייבות.

   מי עובד במכון השיקום?

   במכון "מרכז אמיל", מועסק צוות רב מקצועי של אנשי מקצוע מסורים אשר מתמחים בטיפול בהתמכרויות. בין אנשי הצוות נמנים רופא נרקולוג, עובדת סוציאלית קלינית ומדריכים ומנחים טיפוליים אשר מקדישים את כל מרצם כדי לסייע לאנשים מכורים אשר זקוקים לעזרה. כל אנשי המקצוע נבחרו בקפידה והם בעלי ניסיון רב, הסמכה, ידע רחב וכמובן בעלי אישיות אכפתית וחמה.

   מתי יודעים שצריך מרכז גמילה מאלכוהול?

   ישנם שני שאלונים ידועים העוזרים לקבוע אם לאדם יש בעיית התמכרות לאלכוהול הדורשת מרכז גמילה להמשך טיפול:

   • CAGE – ראשי תיבות באנגלית לארבע שאלות שיכולות לעזור בקביעת רמת ההתמכרות. במידה ושתיים מהשאלות הללו נענות בחיוב ישנו יותר מסיכוי סביר לכך שהאדם מכור:
   • Cut down: האם האדם אי פעם הרגיש שהוא צריך לצמצם את היקף כמות השתייה שהוא צורך?
   • Annoyed: האם האדם מתעצבן כאשר שואלים אותו על הרגלי השתייה שלו?
   • Guilty: האם אותו אדם חש רגשות אשם לגבי הרגלי השתייה שלו?
   • Eye opener: האם הדבר הראשון שהוא רוצה לעשות כאשר הוא פוקח עיניים בבוקר זה לשתות?

   כאמור, אם שתי תשובות חיוביות זה דגל אדום. אך עם זאת, ישנם הנוטים לייחס חשיבות גדולה יותר לשאלה הרביעית.

   השאלון השני נקרא AUDIT-C ובו נשאלות שלוש שאלות לגבי התדירות והכמויות של האדם אשר צורך אלכוהול.

   1. כמה פעמים צרכת אלכוהול בשנה האחרונה?
   2. כמה משקאות המכילים אלכוהול צרכת ביום רגיל בו אין סיבה לשתות בשנה האחרונה?
   3. כמה פעמים שתית שישה משקאות או יותר בזה אחר זה בשנה האחרונה?

   לכל שאלה ארבע תשובות ולכל תשובה, בשקלול הניקוד נקבע האם יש חשש לאלכוהוליזם. על פי רוב הדעות השאלון השני מדויק יותר מהראשון.

   קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל