מוזמנים ליעוץ, ונצא לדרך חדשה  גמילה מבונדורמין

  בונדורמין הוא כדור המשמש כחומר הרגעה-מהפנט. בעצם בונדורמין שייך לקבוצת התרופות שהיא אנלוגית של בנזודיאזפינים. הוא בעל תכונות נגד חרדה, נוגדות פרכוסים, היפנוטיות, הרגעה ושרירי שלד, והוא נחשב לדומה למעשה לבנזודיאזפינים מהפנטים קצרים כגון טריאזולאם או מידאזולם. בונדורמין משמש לטיפול לטווח קצר של נדודי שינה חמורים. החומר הפעיל בכדור הוא ברוטיזולם שהינו חומר היפנוטי חזק במיוחד, עם מינון אופייני הנע בין 0.125 ל -0.25 מיליגרם. הגמילה מכדור שינה כבונדורמין היא תהליך ארוך ומייגע שיש לפרק לגורמים שונים ולתת מענה לכל אחד מהם באופן יסודי ומסור. בין אותם גורמים נמצאת התלות הפיזית והתלות הנפשית שהמכורים מפתחים לכדור, לצד התלות באפקט נגד נדודי השינה של הכדור, מה שגורם לקשיים בלהירדם ובשמירה על שינה תקינה בעיקר בתחילת תהליך הגמילה. על מנת לתת מענה חיוני לאתגרים הרבים שגמילה מבונדורמין מציבה בפנינו, יש לפנות לאנשי מקצוע מומחים במרכז לגמילה ושיקום שיכול לענות על כל הצרכים של משתקמים משימוש הרסני בבונדורמין.

   

  מרכז אמיל – גמילה מבונדורמין

  ברמה הכימית בונדורמין מגביר את אורך גל השינה, הגל האיטי (SWLS) באופן תלוי במינון תוך דיכוי שלבי שינה עמוקים. פחות זמן מושקע בשלבים 3 ו -4, שהם שלבי השינה העמוקה, כאשר משתמשים בבבונדורמין. לכן, בנזודיאזפינים ותאנודיאזפינים אליהם בונדורמין משתייך אינם מרדימים אידיאליים לטיפול בנדודי שינה, משום שהם מונעים ממעגלי שינה חיוניים לבוא אל סופם. דיכוי שלבי שינה עמוקים על ידי שניהם עשוי להיות בעייתי במיוחד לקשישים מכיוון שהם באופן טבעי מבלים פחות זמן בשינה עמוקה.

   

  הייחודיות של בונדורמין

  אנו ממליצים לפנות למכון לגמילה ושיקום הטוב ביותר בארץ, שמתמחה בטיפולי גמילה מבונדורמין, בגישות טבעיות, אנושיות, חדשניות וייחודיות. מרכז אמיל ממוקם בעיר נתניה, בקרבה לחוף הים בסביבה פסטורלית וייחודית שמזמינה אנרגיות טובות והתחלות חדשות. המשתקמים במרכז אמיל נהנים משלל טיפולים טבעיים מתחום הפסיכולוגיה והשיקום. כגון: יוגה שיקומית, פסיכודרמה, טיפול באומנות ועוד. על אלו על מנת לספק את המעטפת הנחוצה על מנת להצליח להיגמל מבונדורמין ולשמר את ההצלחות שהושגו במרכז בחזרה לשגרת החיים.

  שתפו את הפוסט עם חברים:

  בואו לעשות שינוי אצלנו

  דברו איתנו, גם אנחנו ההינו שם ויצאנו   קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל