מוזמנים ליעוץ, ונצא לדרך חדשה  גמילה מבונדורמין

  בונדורמין הוא כדור המשמש כחומר הרגעה-מהפנט. בעצם בונדורמין שייך לקבוצת התרופות שהיא אנלוגית של בנזודיאזפינים. הוא בעל תכונות נגד חרדה, נוגדות פרכוסים, היפנוטיות, הרגעה ושרירי שלד, והוא נחשב לדומה למעשה לבנזודיאזפינים מהפנטים קצרים כגון טריאזולאם או מידאזולם. בונדורמין משמש לטיפול לטווח קצר של נדודי שינה חמורים. החומר הפעיל בכדור הוא ברוטיזולם שהינו חומר היפנוטי חזק במיוחד, עם מינון אופייני הנע בין 0.125 ל -0.25 מיליגרם. הגמילה מכדור שינה כבונדורמין היא תהליך ארוך ומייגע שיש לפרק לגורמים שונים ולתת מענה לכל אחד מהם באופן יסודי ומסור. בין אותם גורמים נמצאת התלות הפיזית והתלות הנפשית שהמכורים מפתחים לכדור, לצד התלות באפקט נגד נדודי השינה של הכדור, מה שגורם לקשיים בלהירדם ובשמירה על שינה תקינה בעיקר בתחילת תהליך הגמילה. על מנת לתת מענה חיוני לאתגרים הרבים שגמילה מבונדורמין מציבה בפנינו, יש לפנות לאנשי מקצוע מומחים במרכז לגמילה ושיקום שיכול לענות על כל הצרכים של משתקמים משימוש הרסני בבונדורמין.

   

  הייחודיות של בונדורמין

  ברמה הכימית בונדורמין מגביר את אורך גל השינה, הגל האיטי (SWLS) באופן תלוי במינון תוך דיכוי שלבי שינה עמוקים. פחות זמן מושקע בשלבים 3 ו -4, שהם שלבי השינה העמוקה, כאשר משתמשים בבבונדורמין. לכן, בנזודיאזפינים ותאנודיאזפינים אליהם בונדורמין משתייך אינם מרדימים אידיאליים לטיפול בנדודי שינה, משום שהם מונעים ממעגלי שינה חיוניים לבוא אל סופם. דיכוי שלבי שינה עמוקים על ידי שניהם עשוי להיות בעייתי במיוחד לקשישים מכיוון שהם באופן טבעי מבלים פחות זמן בשינה עמוקה.

   

  מרכז אמיל – מכון לגמילה מבונדורמין

  אנו ממליצים לפנות למכון לגמילה ושיקום הטוב ביותר בארץ, שמתמחה בטיפולי גמילה מבונדורמין, בגישות טבעיות, אנושיות, חדשניות וייחודיות. מרכז אמיל ממוקם בעיר נתניה, בקרבה לחוף הים בסביבה פסטורלית וייחודית שמזמינה אנרגיות טובות והתחלות חדשות. המשתקמים במרכז אמיל נהנים משלל טיפולים טבעיים מתחום הפסיכולוגיה והשיקום. כגון: יוגה שיקומית, פסיכודרמה, טיפול באומנות ועוד. על אלו על מנת לספק את המעטפת הנחוצה על מנת להצליח להיגמל מבונדורמין ולשמר את ההצלחות שהושגו במרכז בחזרה לשגרת החיים.

  שתפו את הפוסט עם חברים:

  בואו לעשות שינוי אצלנו

  דברו איתנו, גם אנחנו ההינו שם ויצאנו   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   האם למכון הגמילה ישנו רישיון מתאים להפעלת המקום?

   מכון "מרכז אמיל" פועל תחת רישיון משולב של משרד הבריאות ומשרד הרווחה (רישיון מספר 16/7/11). הרישיון המשולב מאפשר טיפול בגמילה פיזית יחד עם שיקום פסיכו-סוציאלי מהתמכרות לסמים, אלכוהול או תרופות מרשם.

   האם מותר לבקר מטופלים בזמן שהותם במכון?

   קרובי משפחה מורשים לבקר את המטופלים השוהים במכון "מרכז אמיל" לתקופה ממושכת. הביקורים נערכים פעם בשבוע בלבד בימי שלישי בין השעות 14:00 ל-17:00 או בימי שבת בין השעות 13:00 ל-17:00. בכל מקרה, נערכים הביקורים בתיאום מראש עם הצוות הטיפולי.

   כמה זמן נמשך הטיפול?

   פרק הזמן המינימלי לטיפול במכון "מרכז אמיל" הינו חודש (30 יום). אנו ערוכים לקבל מטופל לכל תקופה, החל מחודש אחד ועד לחצי שנה (פרק זמן מקסימלי לטיפול). לכל מטופל מותאמת תוכנית טיפול אישית על-ידי הצוות הטיפולי. בבניית התוכנית נלקחים בחשבון שיקולים, כגון: מצבו הרפואי, ההתקדמות של המטופל, השינוי שחל בו, מידת מוכנותו להתמודד עם המציאות והיבטים טיפוליים נוספים.

   כמה עולה הטיפול במכון השיקום?

   תקופת הטיפול שונה אצל כל מטופל, ובהתאם לכך גם המחיר ותנאי התשלום. לכן, על מנת לברר את כל המידע הרלוונטי לגבי המחיר, ניתן להתקשר אלינו למספר הטלפון: 09-768-48-48 להגיע לפגישת היכרות ללא התחייבות.

   מי עובד במכון השיקום?

   במכון "מרכז אמיל", מועסק צוות רב מקצועי של אנשי מקצוע מסורים אשר מתמחים בטיפול בהתמכרויות. בין אנשי הצוות נמנים רופא נרקולוג, עובדת סוציאלית קלינית ומדריכים ומנחים טיפוליים אשר מקדישים את כל מרצם כדי לסייע לאנשים מכורים אשר זקוקים לעזרה. כל אנשי המקצוע נבחרו בקפידה והם בעלי ניסיון רב, הסמכה, ידע רחב וכמובן בעלי אישיות אכפתית וחמה.

   מתי יודעים שצריך מרכז גמילה מאלכוהול?

   ישנם שני שאלונים ידועים העוזרים לקבוע אם לאדם יש בעיית התמכרות לאלכוהול הדורשת מרכז גמילה להמשך טיפול:

   • CAGE – ראשי תיבות באנגלית לארבע שאלות שיכולות לעזור בקביעת רמת ההתמכרות. במידה ושתיים מהשאלות הללו נענות בחיוב ישנו יותר מסיכוי סביר לכך שהאדם מכור:
   • Cut down: האם האדם אי פעם הרגיש שהוא צריך לצמצם את היקף כמות השתייה שהוא צורך?
   • Annoyed: האם האדם מתעצבן כאשר שואלים אותו על הרגלי השתייה שלו?
   • Guilty: האם אותו אדם חש רגשות אשם לגבי הרגלי השתייה שלו?
   • Eye opener: האם הדבר הראשון שהוא רוצה לעשות כאשר הוא פוקח עיניים בבוקר זה לשתות?

   כאמור, אם שתי תשובות חיוביות זה דגל אדום. אך עם זאת, ישנם הנוטים לייחס חשיבות גדולה יותר לשאלה הרביעית.

   השאלון השני נקרא AUDIT-C ובו נשאלות שלוש שאלות לגבי התדירות והכמויות של האדם אשר צורך אלכוהול.

   1. כמה פעמים צרכת אלכוהול בשנה האחרונה?
   2. כמה משקאות המכילים אלכוהול צרכת ביום רגיל בו אין סיבה לשתות בשנה האחרונה?
   3. כמה פעמים שתית שישה משקאות או יותר בזה אחר זה בשנה האחרונה?

   לכל שאלה ארבע תשובות ולכל תשובה, בשקלול הניקוד נקבע האם יש חשש לאלכוהוליזם. על פי רוב הדעות השאלון השני מדויק יותר מהראשון.

   קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל