מוזמנים ליעוץ, ונצא לדרך חדשה  גמילה מאוקסיקוד

  אוקסיקוד או אוקסיקודון, המצוי בתרופות כמו אוקסיקוטין ופרקוסט, הוא משכך כאבים רב עוצמה ואחת מתרופות המרשם הנפוצות ביותר במדינה לטיפול בכאבים חזקים. המעבר משימוש להתמכרות יכול להיות מהיר ואפילו מסוכן במקרה של אוקסיקוד. אוקסיקוד היא תרופה חזקה שמציעה הקלה נחוצה לאנשים רבים הנאבקים בסימפטומים כואבים או סופניים ברמה שמתקרבת לאפקט הפיסי והנפשי של סמים קשים כמו למשל הרואין. החומר הפעיל בתרופה יוצר במהרה קשרים כימיים ועצביים עם מערכת התגמול שלנו במוח וגורמת לתחושת אופוריה עזה, שמטרתה הטבעית היא להתגבר על הכאב. הכרה בכך שיש למישהו התמכרות לאוקסיקוד יכולה לעזור להציל את חייהם ומהווה את הצעד הראשון לכיוון הגמילה. ההתמכרות לאוקסיקוד נחשבת מהקשות בתחום החומרים הממכרים. לא רק שמדובר בהתמכרות יקרה ומתישה, מנת יתר של אוקסיקוד עלולה להיות קטלנית ולגרום למוות בקלות לעומת אופיום ואפילו הרואין. לכן מומלץ לפנות במכרה של התמכרות לגורמים מוסמכים שיוכלו לעזור, ללוות ולהדריך אל תהליך גמילה מאוקסיקוד שיהיה מוצלח ובר קיימא. תהליך שניתן לבצע רק במרכז לגמילה ושיקום שמתמחה שנים רבות בתחום. מרכז שמספק את המעטפת החיונית לצליחה הדרך לכיוון חיים נטולי אוקסיקוד.

   

  מרכז אמיל מכון לגמילה מאוקסיקוד

  המכון לגמילה ושיקום מרכז אמיל הוא הכתובת לטיפול הגמילה היוקרתי, המקצועי והאנושי ביותר שניתן למצוא בארץ. הטיפול במרכז אמיל מתבצע באזור פסטורלי ובסביבה חיובית ומעוררת השראה. בקרבת חוף הים בעיר נתניה, ממוקם בשכונה שלווה ומצויד במתקנים חדשנים. בנוסף האווירה במרכז אמיל נדירה באופייה וידוע כמזמנת אנרגיות חיוביות שמפרגנות לתהליך הגמילה מאוקסיקוד. אכן משתקמים מהתמכרות לאוקסיקוד יוכלו במהרה למצוא במרכז אמיל את המרחב המכיל עבורם לצלוח את התהליך הגמילה. במרכז אמיל עושים שימוש בשיטות טיפול מגוונות הכוללות: טיפול בפסיכודרמה, טיפול התנהגותי, טיפול באומנות, טיפול שרותם את כוחות הים והטבע, תזונה ועוד. כל זאת על מנת לספק את המקפצה האולטימטיבית לחיים חופשיים. חיים נטולי אוקסיקוד ומגובים בכלים נפשיים מחודשים שיאפשרו להתמודד עם האתגרים שגמילה לא פשוטה שכזאת יכולה להציף מעל פני השטח. צרו עמנו קשר כבר היום ונשמח לענות לכל שאלה ולהסביר כל נקודה לעומק.

  שתפו את הפוסט עם חברים:

  בואו לעשות שינוי אצלנו

  דברו איתנו, גם אנחנו ההינו שם ויצאנו   שאלות נפוצות

   אתם שואלים - אנחנו עונים

   האם למכון הגמילה ישנו רישיון מתאים להפעלת המקום?

   מכון "מרכז אמיל" פועל תחת רישיון משולב של משרד הבריאות ומשרד הרווחה (רישיון מספר 16/7/11). הרישיון המשולב מאפשר טיפול בגמילה פיזית יחד עם שיקום פסיכו-סוציאלי מהתמכרות לסמים, אלכוהול או תרופות מרשם.

   האם מותר לבקר מטופלים בזמן שהותם במכון?

   קרובי משפחה מורשים לבקר את המטופלים השוהים במכון "מרכז אמיל" לתקופה ממושכת. הביקורים נערכים פעם בשבוע בלבד בימי שלישי בין השעות 14:00 ל-17:00 או בימי שבת בין השעות 13:00 ל-17:00. בכל מקרה, נערכים הביקורים בתיאום מראש עם הצוות הטיפולי.

   כמה זמן נמשך הטיפול?

   פרק הזמן המינימלי לטיפול במכון "מרכז אמיל" הינו חודש (30 יום). אנו ערוכים לקבל מטופל לכל תקופה, החל מחודש אחד ועד לחצי שנה (פרק זמן מקסימלי לטיפול). לכל מטופל מותאמת תוכנית טיפול אישית על-ידי הצוות הטיפולי. בבניית התוכנית נלקחים בחשבון שיקולים, כגון: מצבו הרפואי, ההתקדמות של המטופל, השינוי שחל בו, מידת מוכנותו להתמודד עם המציאות והיבטים טיפוליים נוספים.

   כמה עולה הטיפול במכון השיקום?

   תקופת הטיפול שונה אצל כל מטופל, ובהתאם לכך גם המחיר ותנאי התשלום. לכן, על מנת לברר את כל המידע הרלוונטי לגבי המחיר, ניתן להתקשר אלינו למספר הטלפון: 09-768-48-48 להגיע לפגישת היכרות ללא התחייבות.

   מי עובד במכון השיקום?

   במכון "מרכז אמיל", מועסק צוות רב מקצועי של אנשי מקצוע מסורים אשר מתמחים בטיפול בהתמכרויות. בין אנשי הצוות נמנים רופא נרקולוג, עובדת סוציאלית קלינית ומדריכים ומנחים טיפוליים אשר מקדישים את כל מרצם כדי לסייע לאנשים מכורים אשר זקוקים לעזרה. כל אנשי המקצוע נבחרו בקפידה והם בעלי ניסיון רב, הסמכה, ידע רחב וכמובן בעלי אישיות אכפתית וחמה.

   מתי יודעים שצריך מרכז גמילה מאלכוהול?

   ישנם שני שאלונים ידועים העוזרים לקבוע אם לאדם יש בעיית התמכרות לאלכוהול הדורשת מרכז גמילה להמשך טיפול:

   • CAGE – ראשי תיבות באנגלית לארבע שאלות שיכולות לעזור בקביעת רמת ההתמכרות. במידה ושתיים מהשאלות הללו נענות בחיוב ישנו יותר מסיכוי סביר לכך שהאדם מכור:
   • Cut down: האם האדם אי פעם הרגיש שהוא צריך לצמצם את היקף כמות השתייה שהוא צורך?
   • Annoyed: האם האדם מתעצבן כאשר שואלים אותו על הרגלי השתייה שלו?
   • Guilty: האם אותו אדם חש רגשות אשם לגבי הרגלי השתייה שלו?
   • Eye opener: האם הדבר הראשון שהוא רוצה לעשות כאשר הוא פוקח עיניים בבוקר זה לשתות?

   כאמור, אם שתי תשובות חיוביות זה דגל אדום. אך עם זאת, ישנם הנוטים לייחס חשיבות גדולה יותר לשאלה הרביעית.

   השאלון השני נקרא AUDIT-C ובו נשאלות שלוש שאלות לגבי התדירות והכמויות של האדם אשר צורך אלכוהול.

   1. כמה פעמים צרכת אלכוהול בשנה האחרונה?
   2. כמה משקאות המכילים אלכוהול צרכת ביום רגיל בו אין סיבה לשתות בשנה האחרונה?
   3. כמה פעמים שתית שישה משקאות או יותר בזה אחר זה בשנה האחרונה?

   לכל שאלה ארבע תשובות ולכל תשובה, בשקלול הניקוד נקבע האם יש חשש לאלכוהוליזם. על פי רוב הדעות השאלון השני מדויק יותר מהראשון.

   קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל