instagram facebook whatsapp-call
צור קשר

לקבלת ייעוץ עם הצוות המקצועי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  גמילה מאופיאטים

  התמכרות לאופיאטים היא מחלה כרונית וארוכת טווח שגורמת לבעיות בריאותיות, חברתיות וכלכליות גדולות. אופיאטים הם סוג של תרופות הפועלות במערכת העצבים על מנת לייצר תחושות של הנאה ושיכוך כאבים. כמה אופיאטים נרשמים כתרופות באופן חוקי על ידי ספקי שירותי בריאות לניהול כאבים עזים וכרוניים. אופיאטים בתרופות מרשם בדרך כלל כוללים אוקסיקודון, פנטניל, בופרנורפין, מתדון, אוקסימורפון, הידרוקודון, קודאין ומורפיום. כמה אופיאטים אחרים, כגון הרואין, הם סמים בלתי חוקיים שידועים כגורמים להתמכרויות קשות. ההתמכרות לאופיאטים מתאפיינת בדחף עוצמתי וכפייתי להשתמש בתרופות אופיאטיות, גם כשהן אינן נחוצות יותר מבחינה רפואית. לאופיאטים יש פוטנציאל גבוה לגרום להתמכרות אצל אנשים מסוימים, גם כאשר התרופות נקבעות כראוי ונלקחות בהתאם להוראות. אנשים המתמכרים עשויים להעדיף קנייה ושימוש בתרופות אלה על פני פעילויות אחרות בחייהם, ולעתים קרובות לגרום לשימוש להשפיע לרעה על מערכות היחסים המקצועיות והאישיות שלהם. לא ידוע מדוע אנשים מסוימים נוטים להתמכר יותר מאחרים. אופיאטים משנים את הכימיה של המוח ומובילים לסבילות לתרופות, מה שאומר שעם הזמן צריך להגדיל את המינון כדי להשיג את אותו אפקט. נטילת אופיאטים לאורך זמן מייצרת תלות, כך שכאשר אנשים מפסיקים ליטול את התרופה, יש להם תסמינים פיזיים ופסיכולוגיים של נסיגה (כגון התכווצויות שרירים, שלשולים וחרדה). תלות היא לא אותו דבר כמו התמכרות; למרות שכל מי שלוקח אופיאטים לתקופה ממושכת יהפוך להיות תלוי, רק אחוז קטן גם חווה את הצורך הכפייתי והמתמשך של התרופה המאפיינת התמכרות. התמכרות לאופיאטים עלולה לגרום לבעיות בריאות מסכנות חיים, כולל סיכון למנת יתר וכתוצאה מכך מוות.

  מרכז אמיל – מכון לגמילה מאופיאטים

  על מנת להתמודד עם כל הקשיים שעומדים בפני המשתקמים מהתמכרות לאופיאטים מומלץ לפנות לאנשי מקצוע ולמרכז גמילה שמתמחה בגמילה מאופיאטים. מקום כמו מרכז אמיל המכון לגמילה ושיקום הטוב ביותר בישראל. מרכז אמיל שוכן בעיר נתניה בקרוב לאחד מחופי הים של העיר באזור רגוע ושלוו. מרכז אמיל דוגל בעבודה עם שיטות טבעיות לגמילה מאופיאטים ופועל בתחום ההתמכרויות כבר שנים רבות, עם מגוון רחב של משתקמים לשעבר שממליצים על המקום ומצביעים עליו כמוקד לתפניות חיוביות בחייהם.

  גמילה ממשככי כאבים

  התמכרות לאופיאטים

  התמכרות לאופיאטים היא מחלה כרונית שיכולה לגרום לבעיות בריאותיות, חברתיות וכלכליות גדולות. אופיאטים הם סוג של תרופות הפועלות במערכת העצבים כדי לייצר תחושות של הנאה ושיכוך כאבים. ישנם אופיאטים הניתנים כתרופות באופן חוקי על ידי צוותי שירותי בריאות בעיקר לשיכוך כאבים עזים וכרוניים. אופיאטים כוללים אוקסיקודון, פנטניל, בופרנורפין, מתדון, אוקסימורפון, הרואין, הידרוקודון, קודאין ומורפיום.
  ההתמכרות לאופיאטים מתאפיינת בדחף עוצמתי וכפייתי להשתמש בתרופות אופיואטיות, גם כשהן אינן נחוצות יותר מבחינה רפואית. לאופיאטים יש פוטנציאל גבוה לגרום להתמכרות אצל אנשים מסוימים, גם כאשר התרופות נקבעות כראוי ונלקחות בהתאם להוראות. אופיאטים רבים הניתנים במרשם מנוצלים לרעה או מגיעים לשוק השחור. אנשים המתמכרים עשויים לתעדף את השימוש בתרופות אלה על פני פעילויות אחרות בחייהם, ולעתים קרובות להשפיע לרעה על מערכות היחסים המקצועיות והאישיות שלהם. לא ידוע מדוע אנשים מסוימים נוטים להתמכר יותר מאחרים.

  המקום לטיפול בהתמכרות לאופיאטים

  אופיאטים משנים את הכימיה של המוח ומובילים להתפתחות סבילות לתרופות, מה שאומר שעם הזמן צריך להגדיל את המינון כדי להשיג את אותו אפקט. נטילת אופיאטים לאורך זמן מייצרת תלות, כך שכאשר אנשים מפסיקים ליטול את התרופה, יש להם תסמינים גופניים ופסיכולוגיים של נסיגה (כגון התכווצויות שרירים, שלשולים וחרדה). תלות היא לא אותו דבר כמו התמכרות; למרות שכל מי שלוקח אופיאטים לתקופה ממושכת יהפוך להיות תלוי, רק אחוז קטן חווה גם את הצורך הכפייתי והמתמשך בתרופה המאפיינת התמכרות.

  אופיאטים והמוח

  אנו רוצים להמליץ לכם על המרכז הטוב ביותר בארץ לטיפול בהתמכרויות שונות – מרכז אמיל לגמילה ושיקום. במרכז אמיל תוכלו למצוא את הצוות הטוב ביותר בארץ לטיפול טבעי בהתמכרות לאופיאטים. צוות הדוגל בטיפול בגישות טבעיות ששמות את המשתקם במרכז וניגשות לתהליך הגמילה מתוך אהבה, הכלה וקבלה. הצוות שלנו דואג להתאים את תהליך הגמילה והשיקום בהתאם לצרכים של כל משתקם ולמצוא עבור כל אחד את הכלים הנכונים ביותר. הטיפול בהתמכרות לחומרים אופיאטים במרכז אמיל מתמקדת בתהליך פסיכולוגי עמוק, הכולל שיטות מעולם הפסיכותרפיה, השיקום והפסיכולוגיה החיובית. כל זאת על מנת לספק את הקרקע הפורייה לתהליך גמילה פורה.

  מרכז גמילה מאופיאטים

  מרכז גמילה מאופיאטים

  אופיאטים הם סוג של תרופות או סמים המבוססים על אופיום ומשמשים לשיכוך כאבים וכוללות חומרים כגון : הרואין ומורפיום. חלק מהתרופות האופיאטיות זמינות באופן חוקי במרשם רופא, אך הן עדיין מסוכנות מכיוון שהן עלולות לגרום להתמכרות. במקרים כאלה, תוכנית טיפול בהתמכרות לאופיאטים יכולה לעזור. אם אתם מכירים מישהו הסובל מהתמכרות לאופיאטים, פנו למומחים שיוכלו לספק עזרה באמצעות תוכנית טיפול בהתמכרות. מדי יום יותר ויותר אנשים נופלים קורבן לשימוש באופיאטים שגורמים לתלות באמצעות המנגנון שלהם הפועל על אזור התגמול במוח. אותו מנגנון הופך את הגמילה לאופיאטים לאחת ממטרות הגמילה הקשות ביותר. בשל ההשפעה של  אופיאטים על המוח והגוף והקושי שהשפעה זאת מציפה בתהליך הגמילה, מומלץ לפנות למרכז גמילה מאופיאטים, איכותי, יוקרתי, מסור ואמין שנמצאה במיקום שיבודד את המשתקמים מהפיתויים של האופיאטים, יספק אווירה מכילה וחיוביות והכול בליווי צמוד של אנשי מקצוע מיומנים בעלי ניסיון רב בעבודה ועזרה למשתקמים משימוש באופיאטים.

  היתרונות של מרכז גמילה מאופיאטים

  בשל הקושי הרב בגמילה מאופיאטים שנובע מההשפעה הפיסית והנפשית שלהם שיוצרת בתורה תלות פיסית ונפשית, מרכזי לגמילה מחומרים אופיאטים הוא הצעד הנבון ביותר. מרכז שיוכל לספק : ליווי במהלך הרגעים הקשים, שלל כלים נפשיים והתנהגותיים להתמודד עם הקושי, צוות מיומן שמכיר את תהליך הגמילה לעומק ומרחב מקבל, אנושי ומחבק.

  מכון אמיל מרכז גמילה

  מרכז אמיל הינו מכון לגמילה ושיקום שמספק את הבסיס, הליווי, הייעוץ וההדרכה הטובים ביותר כמרכז גמילה מאופיאטים. המרכז נמצא בעיר נתניה באזור פסטורלי ושקט בצמוד לחוף הים ובמרחק נסיעה קצרה ממרכז העיר נתניה. צוות המומחים של מרכז אמיל מגיע מענפים שונים בתחומי הפסיכולוגיה והשיקום ומאגדים את הידע והניסיון שלהם ביחד על מנת לספק למשתקמים במרכז את הקרקע הפורייה הנחוצה להשלים ולדבוק בתהליך הגמילה מסמים או תרופות אופיאטים. בין הכלים שנעשה בהם שימוש במרכז : טיפול באומנות, טיפול פסיכולוגי, טיפול בפסיכותרפיה, טיפול בעזרת הטבע (הים) ועוד. אז אל תהססו צרו עמנו קשר כבר היום ושמעו מהיועצים שלנו על הייחודיות וההצלחה של המרכז בגמילה מאופיאטים.

  לקבלת ייעוץ עם הצוות המקצועי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   מאמרים נוספים

   post-image
   גמילה ותסמינים מכדורים

   גמילה מכדורים נרקוטים היא גמילה מתרופות מרשם. לא פעם, אנשים סובלים מכאבים קשים אשר בכדי להתמודד איתם הם נדרשים ליטול...

   המשך קריאה
   post-image
   איך ניתן להיגמל מתרופות פסיכיאטריות בצורה בטיחותית

   ישנם סוגים שונים של תרופות אשר השימוש בהן יכול להיות ממכר. מדובר לרוב על תרופות מרשם שיש להן השפעה ברורה...

   המשך קריאה
   post-image
   איך נגמלים בקלות ובמהירות מכדורים?

   תרופות מסוגים שונים עלולות להיות ממכרות בנטילה ממושכת. השימוש בתרופות הללו יכול להיות בעל תופעות לוואי, אך לעיתים לאדם אין...

   המשך קריאה