מוזמנים ליעוץ, ונצא לדרך חדשה  בדיקת סמים במכון "מרכז אמיל"

  בדיקות שתן לאיתור שימוש בסם בעת פנייה לעזרה או טיפול

  במסגרת המכון, אנו מעניקים שירות של בדיקת שתן במקרה של חשד לשימוש בסם. בדיקה לאיתור סמים בשתן מתבצעת אצלנו במכון תחת פיקוח של אחד מאנשי הצוות (גברים ונשים בהתאמה למין הנבדק). ממצאי הבדיקה הם מדוייקים לחלוטין. את הבדיקה ניתן לבצע עבור כל סוגי הסמים הקיימים: אלכוהול, אופיאטים, פסיכואקטיבים ועוד.

  למי משמשת הבדיקה?

  לרוב, מי שמבקש לעבור בדיקת שתן בשל חשד לשימוש בסם הם הורים אשר חושדים כי בנם או בתם משתמשים בסמים. לעיתים, מגיעים גם זוגות אשר חושדים כי הבעל או האישה משתמשים בסם כלשהו. ישנם גם מקרים בהם אנשים שנמצאים בתקופת אבחון אצל קצין מבחן מבקשים לעשות בדיקה כזו.

  איך נעשית הבדיקה?

  האדם המבקש לבצע בדיקה מגיע אלינו ונותן דגימת שתן בנוכחות איש צוות של המכון (גברים ונשים בהתאמה למין הנבדק). הבדיקה עצמה נעשית באמצעות מכשיר מיוחד לגילוי שאריות סמים בשתן. הבדיקה אורכת דקות ספורות בלבד. אין צורך בהכנות מיוחדות (כגון צום) לצורך ביצוע הבדיקה.

  יעוץ והכוונה על-ידי איש מקצוע

  לאחר הבדיקה ובהתאם לממצאים שלה, יעוץ של איש צוות המכון הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך כולו. יעוץ של מומחה יכול לעזר בהבנה של הממצאים, מסקנות שיש להסיק, והכוונה להמשך טיפול אם ישנו צורך בכך.

  אנו תמיד ממליצים לאלה הפונים אלינו, אם ישנו חשד כלשהו של שימוש בסמים בקרב קרוביהם, לפנות מיד לקבלת יעוץ והכוונה על ידי מומחה בתחום.

  משכי ההישארות של שרידי סמים לסוגיהם בשתן (על פי מינוני צריכה ממוצעים):

  שתפו את הפוסט עם חברים:

  בואו לעשות שינוי אצלנו

  דברו איתנו, גם אנחנו ההינו שם ויצאנו   קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל